Władek i Alicja poznali się na pierwszym roku studiów. Lata dziewięćdziesiąte były trudne. Wielu zostało przestępcami.

Ktoś nie skończył studiów i poszedł do pracy, ktoś został bandytą, a ktoś został żoną bandyty. Tego zazdrościła Alicja. Podobały się jej elegancko ubrane, ozdobione klejnotami dziewczyny chodzące z wysoko uniesioną głową. Ona sama chciała taka być. Tymczasem jej chłopak był prostym studentem czwartego roku.

Wspomnienia z przeszłości, której konsekwencje są bolesne

Ostatnio mówi o tym, że być może będą musieli się rozstać. Potrzebuje kogoś, kto pewnie stąpa po ziemi, a nie biednego ucznia. Władek był gotowy iść do pracy, ale to jej nie odpowiadało, bo wtedy nie było czasu na spotkania.

Chłopak przeniósł się na studia korespondencyjne i zaczął szukać pracy. Podjął się każdego biznesu. Alicja jednak tego nie doceniła. Marzyła o byciu dziewczyną faceta w karmazynowej kurtce. Jej obecny chłopak nie zamierzał rzucić szkoły i zostać członkiem mafii. I w końcu go zostawiła i związała się z przysłowiowym draniem.

Porzucony student postanowił utopić swój ból serca w kieliszku. Najpierw w jednym, w drugim, aż wpadł w upijanie się przez prawie miesiąc. Z tego stanu wyrwało go banalne otrucie. Pobyt w szpitalu pomógł mu dojść do siebie, trochę uporządkować myśli i podjąć decyzję o wyjeździe. Rodzice byli w stanie przekonać go, aby ukończył studia, a następnie wyjechał.

I tak Władek skończył studia, otrzymał dyplom i udał się na podbój stolicy z dala od bolesnych wspomnień. Chciał zarobić pieniądze, odnieść sukces i odzyskać Alicję, ale trzy lata później zakochał się po uszy w Irenie i ożenił się z nią.

Alicję spotkał po 15 latach zupełnie przypadkowo. Z żoną i córką pojechał odwiedzić rodziców i wybrał się na spacer po nowym centrum handlowym. Nagle ktoś zawołał go po imieniu. Odwrócił się. Przed nim stała tęga kobieta o tłustych włosach i pełnej twarzy. Władek nie od razu rozpoznał Alicję w tej kobiecie.

Bolesne spotkanie po latach

Z osoby, w której był zakochany przez połowę życia, praktycznie nic nie zostało. Wyglądała na starszą niż była. Jej grube palce były ozdobione złotymi pierścieniami. Na szerokiej szyi wisiał łańcuszek z ogromnym wisiorkiem. Ogólnie wyglądała na bogatą, ale wulgarną.

Władek nie mógł wyjść z szoku. Ledwo wydusił z siebie: „Cześć”. W przeciwieństwie do swojej byłej ukochanej praktycznie się nie zmienił, co zauważyła kobieta. Potem zwróciła wzrok na jego towarzyszkę i zapytała, czy jest jego żoną. Mężczyzna potwierdził, po czym powiedział, że się spieszą i szybko skierowali się do wyjścia.

źródło: YouTube/ Think Before You Sleep

Alicja była zdenerwowana i jednocześnie zazdrościła Irenie. W końcu ma tak dobrego męża, który spędza czas z nią i dzieckiem. Który nadal wygląda jak młody bóg. Jej mąż od dawna się nią nie interesuje. On jest zatopiony w pracy i kochankach.

Nie zwraca też uwagi na swoich synów. Przeszło jej przez myśl, że może udałoby się jej odzyskać Władka, jednak widząc siebie w odbiciu witryny, westchnęła tylko, poprawiła złoty wisior na łańcuszku i zadzwoniła do miejscowej siłowni, aby wykupić miesięczny karnet - muszę zadbać o siebie - pomyślała.

Zerknij: Dorota Szelągowska zdecydowała się na niecodzienny krok. Takiego zdjęcia jeszcze nie było

O tym się mówi: Pojawiają się kolejne plotki na temat brytyjskiej rodziny królewskiej. Brytyjczycy są zaniepokojeni sytuacją