Jak podaje portal "O2", tarocistka Ines zaprezentowała bardzo niepokojący horoskop na czekający nas tydzień. Przedstawiciele wszystkich znaków zodiaku muszą liczyć się z trudnościami. Karty odsłoniły, na co powinniśmy się przygotować?

Karty przemówiły

Choć każdy z nas szuka pozytywnych informacji i zapowiedzi, że czekająca przyszłość okaże się dla nas łaskawa. Niestety horoskop przygotowany przez znaną tarocistkę nie pozostawia złudzeń, że trwający już tydzień, nie maluje się w szczególnie jasnych barwach, a przynajmniej nie w kwestiach zawodowych i finansowych.

Rozkład tarota na nadchodzące dni ujawnił trzy karty: 3 Denary, 5 Buław oraz 5 Denarów. O ile pierwsza z nich niesie za sobą zapowiedź udanej współpracy wśród członków zespołu, to dwie kolejne nie niosą już za sobą tak pozytywnego rozstrzygnięcia. Karta 5 Buław zwiastuje bowiem konflikt i rywalizację, a karta 5 Denarów jednoznacznie wskazuje na o, że nikt nie może być w konflikcie tym wygrany, a sam spór przyniesie straty absolutnie wszystkim.

Karty Tarota/YouTube @Miss Tyczka
Karty Tarota/YouTube @Miss Tyczka
Karty Tarota/YouTube @Miss Tyczka

Obawy o przyszłość

Tarocistka Ines wskazała, że "widzi obawy o przyszłość, np. o utratę stanowiska". Jej zdaniem wielu z nas zacznie patrzeć na swoich współpracowników, jak na potencjalnych konkurentów, a co za tym idzie, jako zagrożenie dla naszej pozycji. Ines nie wyklucza, że "ktoś zacznie zachowywać się nieuczciwie".

Co ciekawe, zdaniem tarocistki każdy, kto będzie próbował zaszkodzić współpracownikom, musi się liczyć z tym, że poniesie konsekwencje. "Szykują się zwolnienia i cięcia pensji. Będą też osoby, które poczują się zmuszone do złożenia wypowiedzenia. W pierwszej kolejności dopadnie to tych, którzy sami próbowali podłożyć komuś świnię" - wskazała.

Karty, wróżby/YouTube @Mądrość tarota
Karty, wróżby/YouTube @Mądrość tarota
Karty, wróżby/YouTube @Mądrość tarota

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Szczere wyznanie znanej amerykańskiej gwiazdy Dakota Johnson mówi, jak wygląda jej relacja z ojcem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Grochola zdecydowała się szczerze opowiedzieć o chorobie. Oceniła przy okazji polską służbę zdrowia

O tym się mówi: Najwyższa kobieta na świecie pokazała, jak wygląda jej życie. Dla niej podróż samolotem to prawdziwe wyzwanie