Jak przypomina portal "Super Express", Cleo na stałe zagościła na polskiej scenie muzycznej. Wielu kojarzy ją z długich włosów i mocnego makijażu, które są jej znakiem rozpoznawczym. Ostatnio artystka postanowiła pokazać się w ocłonie, w jakiej nie widujemy jej zbyt często. Aż trudno ją rozpoznać!

Cleo cieszy się ogromną sympatią słuchaczy

Cleo zasłynęła występami w duecie z Donatanem. Nie ma chyba nikogo, kto nie zna piosenki "My Słowianie", którą razem wykonywali. Od tamtego czasu Cleo wypracowała sobie stałe miejsce na polskiej scenie muzycznej. Wiele osób nie tylko zna jej utwory, ale kojarzy jej sceniczny wizerunek.

Cleo słynie z długiego kucyka i starannie ułożonych włosów. Do tego zawsze ma mocny makijaż, stanowiący idealne uzupełnienie dla jej ekstrawaganckich strojów. Ostatnio fani mogli zobaczyć artystkę w wyjątkowym wydaniu, w jakim nie mają okazji oglądać jej zbyt często.

Nie do poznania

Sceniczny wizerunek Cleo znacznie odbiega od tego, jak artystka wygląda na co dzień. Okazuje się, że artystka korzysta z doczepów, a jej naturalne włosy są znacznie krótsze niż te, w jakich możemy zobaczyć ją w czasie koncertów.

"Cały rok jestem w permanentnym biegu. Do domu wskakuję raz na miesiąc przepakować walizkę. W tym pędzie muszę o siebie dbać, więc mam swoje 3 zasady: dobry sen, zdrowe zbilansowane jedzonko i rytuały pielęgnacyjne" - napisała artystka, dodając do tego opisu nagranie, na którym możemy ją zobaczyć w zupełnie niecodziennej dla nas fanów odsłonie.

Choć Cleo ma na zdjęciu makijaż, to jest on zdecydowanie delikatniejszy niż ten, który nosi na co dzień. Wielu osobom spodobała się też jej różowa opaska na włosach, która dodaje jej dziewczęcego uroku.

A jak wam podoba się Cleo w takim wydaniu?

To też może cię zainteresować: Syn Dagmary Kaźmierskiej chciał uszczęśliwić babcię w jej dniu. Co takiego podarował kobiecie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Iga Świątek bez skrupułów o swojej ostatniej porażce. Australian Open nie dla polskiej mistrzyni. Tenisistka przyznała, co poszło nie po jej myśli

O tym się mówi: Znów niespokojnie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Księżniczka Anna wygarnęła Harry'emu, co o tym myśli