Dagmara Kaźmierska zdobyła ogromną popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Wiadomo także, że rozpoznawalność ta udzieliła się także jej synowi – Conanowi. Dagmara nieustannie chwali się swoją pociechą w mediach społecznościowych.

Conan nie zapomina o bliskich

Kilka lat temu Królowa życia przekazała, że jej ukochany syn wybiera się na studia medyczne. Jak wiadomo, teraz Conan jest już na trzecim roku i bardzo dobrze sobie radzi. Co więcej, między studiami znajduje także czas dla najbliższych.

Jak podaje portal Jastrząb Post, Conan bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. Wczoraj na swoim InstaStory zakomunikował, że jedzie odwiedzić swoją babcię. Przypomnijmy, że dokładnie wczoraj – 21 stycznia, obchodziliśmy Dzień Babci.

Uroczy prezent dla ukochanej babci z okazji jej święta

Jak wiadomo, syn Kaźmierskiej nie pojechał z pustymi rękoma. W ramach prezentu podarował babci bukiet pięknych kwiatów oraz magnesy na lodówkę.

- Najcenniejsza dla mnie rzecz, to uśmiech kobiety, którą kocham – napisał pod zdjęciem babci, które opublikował w sieci.

Jesteście zaskoczeni takim wyborem prezentu? Nie da się ukryć, że jest on dość skromny, jednak najważniejszy jest fakt, że został dany szczerze, a młody mężczyzna pamiętał o swojej babci w tak ważnym dla niej dniu.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ