Jak przypomina portal "Super Express", w historii nie brakuje przykładów osób, które utrzymywały, że posiadają dar widzenia tego, co ma dopiero nadejść. Nazwiska części wizjonerów zna cały świat, inne cieszą się zdecydowanie mniejszą popularnością i giną w odmętach historii. Przykładem tej drugiej jest "Podlasianka", która miała na swoim koncie trafne przepowiednie dotyczące zamachu na Józefa Piłsudskiego, czy dojście do władzy Adolfa Hitlera. Co jeszcze przewidziała?

Niepokojące przepowiednie "Podlasianki"

Zwolennicy "Podlasianki" nie wiedzą kim była, bo jej życie owiane jest tajemnicą. Utrzymują jednak, że wizjonerka ma na swoim koncie wiele trafnych przepowiedni. Miała dostrzec w swoich wizjach dojście do władzy Adolfa Hitlera, upadek muru berlińskiego, a także powstanie Unii Europejskiej.

Przepowiednia/YouTube @Nieznana Lista
Przepowiednia/YouTube @Nieznana Lista
Przepowiednia/YouTube @Nieznana Lista

Jej wizje miały zostać spisane przez Józefa Prusa, który był zakonnikiem. Jest to wersja niepotwierdzona, ale najbardziej prawdopodobna, przynajmniej na ten moment. Kobieta miała całe życie utrzymywać, że dostępowała łaski rozmowy z Matką Boską oraz Jezusem Chrystusem. W licznych przepowiedniach mówiła o gniewie Bożym a w jego kontekście o losach świata.

W jednej z przepowiedni przekazała, że ludzkość zginie w potężnej katastrofie, która ma zostać poprzedzona przez "wojnę i rewolucję".

Mroczne przepowiednie/YouTube @Wydawnictwo Esprit
Mroczne przepowiednie/YouTube @Wydawnictwo Esprit
Mroczne przepowiednie/YouTube @Wydawnictwo Esprit

"Było mi objawione, że termin katastrofy, która ma położyć kres Ziemi, może być wcześniejszy lub późniejszy, w zależności od zachowania się ludzi wobec kar zesłanych na nich dla opamiętania i poprawy" - opowiedziała w jednym z wywiadów.

Zdaniem "Podlasianki" Bóg przewidział dla Polski wyjątkową rolę. Według niej naszemu krajowi przypadnie w udziale nawrócenie Rosji.

Słyszeliście wcześniej o przepowiedniach "Podlasianki"? Co o nich sądzicie?

To też może cię zainteresować: Przepowiednie polskiego Nostradamusa na 2023 rok niepokoją. Jednemu z miast przyjdzie się mierzyć z poważnym żywiołem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zagadkowy moment na ostatnim pożegnaniu Benedykta XVI. Nad głowami żałobników pojawiły się czarne ptaki. Uwagę wszystkich przykuł tez krzyż

O tym się mówi: Nie ma już z nami znanego dziennikarza muzycznego. Miał 83 lata