Jak podaje portal Pomponik, Barbara Mularczyk od zawsze chciała być aktorką. Marzenia te rozbudził w niej jej ojciec – Jerzy Mularczyk, który także był aktorem. Od najmłodszych lat mała Basia angażowała się w pozaszkolne zajęcia, które miały przybliżyć ją do sukcesu w przyszłości.

Od zawsze chciała być aktorką

Finalnie udało się i Barbara Mularczyk dostała rolę w popularnym serialu „Świat według Kiepskich”. Jako bardzo młoda dziewczyna otrzymała szansę zagrania obok takich gwiazd ekranu jak Andrzej Grabowski czy Ryszard Kotys.

W jednym z wywiadów gwiazda przyznała, że w pewnym momencie swojego życia bardzo pragnęła założyć rodzinę. Aby jednak znaleźć odpowiedniego kandydata, postanowiła założyć kontro w portalu randkowym. Okazało się jednak, że tylko trzech mężczyzn z Wrocławia wpisywało się w jej oczekiwania. Szybko usunęła konto i postanowiła zapomnieć o sprawie.

Jednak los ich połączył

Jednak jakiś czas później, życie dało jej niesamowitą okazję. Mianowicie mężczyzna, z którym pisała na wspomnianym portalu, pojawił się faktycznie w jej życiu.

- Spotkałam się z koleżanką w knajpie i ona przedstawiła mi Rafała. Nie wierzyłam własnym oczom. To był jeden z tych trzech facetów, którzy pasowali do moich wymagań na portalu randkowym. Od razu go poznałam. On mnie nie, bo - w przeciwieństwie do niego - nie wrzuciłam na swój profil wyraźnego zdjęcia – wyznała aktorka podczas wywiadu.

Mężczyzna poprosił o numer Barbary, jednak finalnie nigdy nie zadzwonił. Rok później znów los postanowił ich połączyć. Barbara wybrała się bowiem na imprezę, na której był także Rafał. W czasie tańca, kolejny raz poprosił aktorkę o numer, jednak ta wyznała, że już wcześniej mu go dała, więc teraz sam musi postarać się o jego zdobycie.

Faktycznie Rafał zrobił wszystko, aby numer uzyskać. Finalnie para jest razem do dziś. Ślub wzięli w 2011 roku, a teraz są rodzicami dwójki nastolatków.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ