Jak podaje portal "Jastrząb Post", w domu Agnieszki Chylińskiej pojawił się ogromny powód do radości. Wszystko za sprawą nowego członka rodziny! Poznajcie szczegóły.

Z dala od mediów

Agnieszka Chylińska nie może narzekać na brak szczęścia i to zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnie. W 2010 roku wyszła za mąż za tajemniczego Marka, z którym doczekała się trójki pociech. Jej najstarszy syn ma teraz 17 lat, młodsze córki odpowiednio 13 i 10. Choć artystka stara się zachować życie prywatne w tajemnicy, czasem zdarza jej się zdradzić nieco sekretów.

W 2020 roku Chylińska przyznała, że dwójka z jej dzieci to "dzieciakami specjalnej troski". Nie doprecyzowała, z jakim problemem się mierzą, choć w mediach pojawiły się spekulacje, że może chodzić o zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Wiele powodów do radości

Ostatnio Agnieszka Chylińska ma wiele powodów do radości. Jej ostatni krążek odniósł spory sukces i pokrył się złotem. "Bardzo się cieszę i dziękuję wszystkim tym, którzy docenili TEN album" - napisała piosenkarka w mediach społecznościowych, dodając, że dzięki swoim panom "może przeżyć PEŁNIĘ i to uczucie jest warte wszystkiego".

To nie koniec dobrych informacji, jakie płyną od piosenkarki. W ostatni dzień ubiegłego roku artystka zamieściła w sieci zdjęcie uroczego psa. Fani zachwycili się słodką psią mordką, wielu podkreśliło, że pies Chylińskiej jest podobny do ich czworonogów. Nie pojawił się on na profilu wokalistki po raz pierwszy.

A jak wam podoba się nowy album Agnieszki Chylińskiej?

To też może cię zainteresować: Mama Roberta Lewandowskiego zrobiła furorę w czasie podczas Gali Mistrzów Sportu 2023. Iwona Lewandowska pojawiła sie ukochanym. To prawdziwy wulkan energii

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Teściowa zaskoczyła nas decyzją o rozwodzie. Chce, żebyśmy jej pomagali, gdy będzie po wszystkim

O tym się mówi: Wiadomo już, co o nowym hitowym programie TVP sądzą widzowie stacji. Opinie są praktycznie jednoznaczne. Czy są szanse, że na stałe show zagości na antenie Telewizji Polskiej