Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Jaruś Mergner zyskał ogromną popularność udziałem w programie "Chłopaki do wzięcia". Udało mu się znaleźć miłość i kobietę, z którą stanął na ślubnym kobiercu. Wiadomo, gdzie Jaruś zabrał ukochaną z okazji pierwszej rocznicy ślubu.

Jarek

Jarek i Gosia tworzą dość zgraną parę, a widzowie z chęcią śledzą, jak wygląda ich codzienność. Kamer nie zabrakło w trakcie przygotowań do ślubu. Para świętuje teraz pierwszą rocznicę ślubu i wygląda na to, że oboje nadal czują się ze sobą tak dobrze, jak na początku związku.

Z okazji rocznicy Jaurś zabrał żonę na randkę. Para wybrała się razem do pizzeri. "Jesteśmy po rok ślubie z Jarkiem i nam się układa życie" - powiedziała Gosia, która nie kryje szczęścia u boku ukochanego.

Lawina komentarzy

Pod postem, na którym widać wspólne wyjście zakochanej pary pojawiła się lawina komentarzy. Oczywiście, nie zabrakło przykrych i kąśliwych uwag, ale nie na nich chcemy się skupić. Tym bardziej że nie brakowało również pozytywnych komentarzy ze strony internautów, którzy kibicują Jarowi i Gosi.

"Uczyć się od pana Jarka cieszenia się życiem! Zje pizzę, wypije kawę i jest szczęśliwy! I to jest to, a nie wieczne gonienie za nie wiadomo czym" - czytamy w jednym ze wpisów. Nie zabrakło życzeń kolejnych wspólnie spędzonych lat w takim samym szczęściu jak ten pierwszy rok. "Oby tak dalej" - pisali internauci.

Gosia i Jarek nie są jedyną parą, jakiej udało się dzięki programowi znaleźć szczęście. Los uśmiechnął się także do Stefana Kocha, który wspólnie ze swoją wybranką Aldoną powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Stefan Koch/YouTube @ Karina i Stefan - Samie1251
Stefan Koch/YouTube @ Karina i Stefan - Samie1251
Stefan Koch/YouTube @ Karina i Stefan - Samie1251

A wy, któremu z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia" kibicujecie najbardziej?

To też może cię zainteresować: Iga Świątek kompletnie zaskoczyła gości i widzów Gali Mistrzów Sportu. Tenisistka pokazała niesamowity dystans do swoich osiągnięć. Co powiedziała

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mocna wypowiedź Pawła Fajdka. Co powiedział znany sportowiec po gali

O tym się mówi:Dominika Gwit podziękowała fanom za ogromne wsparcie w czasie ciąży. Do wpisu dołączyła urocze zdjęcie