Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Dominika Gwit chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych przebiegiem ciąży. W jednym z ostatnich postów podziękowała swoim fanom za wsparcie, jakie czuła z ich strony przez ostatnie kilka miesięcy. Przy okazji pokazała niezwykłe zdjęcie. Nie jest na nim sama!

Dominika Gwit długo na to czekała

Dominika Gwit i jej mąż marzyli o powiększeniu rodziny. Latem ubiegłego roku podzielili się radosną nowiną, że niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwi przyszli rodzice podzielili się wtedy wyjątkową fotografią, na której Wojciech Danuszewski z czułością obejmował ciążowy brzuszek ukochanej, a ona trzyma zdjęcia usg.

Aktorka regularnie dzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami i przebiegiem ciąży. Zaznaczyła jednak, że po porodzie nie zamierza publikować fotografii synka. "Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa" - zaznaczyła.

Dominika Gwit dziękuje fanom

W ostatni weekend Dominika Gwit podzieliła się w mediach społecznościowych uroczą fotografią, na której trzyma w dłoniach przesłodkiego pluszowego króliczka. Aktorka podkreśliła, że jeszcze nie urodziła, ale podziękowała wszystkim sympatykom za wsparcie, jakim ją obdarzają. Na zdjęciu widać, że wyprawka już skomplementowana i czeka na pojawienie się maluszka.

Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których wielbiciele aktorki życzą jej szczęśliwego rozwiązania. Nie brakuje też wpisów podkreślających, że Dominika Gwit w ciąży wygląda kwitnąco.

Dołączamy się do życzeń szczęśliwego rozwiązania.

To też może cię zainteresować: Mama Roberta Lewandowskiego zrobiła furorę podczas Gali Mistrzów Sportu 2023. Iwona Lewandowska pojawiła się z ukochanym. To prawdziwy wulkan energii

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Jej karierę przerwało poważne przewinienie. Co teraz robi Monika Obara

O tym się mówi: Płcisz gotówką, musisz pamiętać o obowiązującym limicie. Po zmianach będzie jeszcze niższy