Jak podaje portal "Super Express", Agnieszka Dygant nie kryje radości i podekscytowania. W życiu aktorki szykują się spore zmiany, o czym sama opowiedziała swoim sympatykom. Dygant podzieliła się wyjątkowymi zdjęciami. Poznajcie szczegóły!

Agnieszka Dygant nie kryje radości

Agnieszka Dygant zdecydowała się na ważny krok. Aktorka postanowiła wybudować dom dla siebie i swoich bliskich. Na jej instagramowym profilu pojawiło się nagranie, w którym Dygant relacjonuje postęp prac na budowie. Przy okazji przyznała, że jej wiedza z dziedziny budowlanki mocno się w ostatnim czasie powiększyła.

Gwiazda nie kryje, że budowa własnego domu jest bardzo ekscytującym i ciekawym doświadczeniem, choć nie brakuje też przy tym stresu. Na szczęście obecność "ludzi, którzy się na tym znają", ogranicza ten stres.

W otoczeniu natury

Agnieszka Dygant przy okazji pochwaliła się pierwszymi zdjęciami jej powstającego domu. Choć budynek już stoi, do zakończenia prac jeszcze daleka droga. Uwagę przykuwa kilka rzeczy. Pierwszą jest to, że dom aktorki otacza natura. Na pierwszy plan wysuwają się rosnące wokół drzewa i rozciągające się po drugiej stronie pól.

Ciekawym elementem budynku, jest okrągłe okno, które znajduje się na piętrze w lekko wysuniętej części domu. Nie ulega wątpliwości, że aktorka i jej bliscy będą mogli cieszyć się wyjątkowymi widokami, zarówno wiosną i latem, jak i w pozostałych porach roku. Bliski kontakt z naturą gwarantowany.

Powstający dom Agnieszki Dygant/Instagram @Agnieszka Dygant
Powstający dom Agnieszki Dygant/Instagram @Agnieszka Dygant
Powstający dom Agnieszki Dygant/Instagram @Agnieszka Dygant

Jak podoba się wam powstający dom Agnieszki Dygant? Jesteście ciekawi efektu końcowego?

To też może cię zainteresować: Współpracownica Agaty Kornhauser-Dudy zdradziła prawdę na temat pierwszej damy. Jaka jest naprawdę żona prezydenta Andrzeja Dudy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zamieszanie wokół sylwestrowego koncertu organizowanego przez TVP nadal trwa. Na co powinniśmy się przygotować

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia na temat stanu Jarosława Kaczyńskiego. "Prezes ciężej zniósł operację kolana niż kilka lat temu". Czy są powody do obaw