Jak podaje portal "Interia", Aida Kosjan-Przybysz podzieliła się ze swoimi obserwatorami zapowiedzią tego, co mogą przynieść nadchodzące miesiące. Jej zdaniem zbliżający się wielkimi krokami 2023 rok, jest "Rokiem Klucza". Co to oznacza? Czego możemy spodziewać się w nadchodzących miesiącach?

"Rok Klucza"

W swoich najnowszych wróżbach Aida odniosła się do chińskiego Roku Królika, który rozpocznie się 22 stycznia 2023 roku. Jej zdaniem od 2 lutego dojdzie do wymiany energii. Ta, która ma nadejść, może całkowicie odmienić nasze dotychczasowe życie. Zdaniem wróżki Aidy, nadchodzący rok będzie się różnił od poprzednich.

Określiła go, jako "Rok Klucza", który ma z jednej strony zamykać pewne drzwi, dając możliwość otwarcia innych. Aida wskazała, że w pierwszych dniach stycznia powinniśmy odpowiednio pożegnać mijający Rok Tygrysa. Dzięki temu przygotujemy miejsce na nową energię.

Jaki będzie 2023 rok?

Zdaniem wróżki Aidy na czekający nas 2023 rok, powinniśmy patrzeć z optymizmem. Jej zdaniem pociągnie on za sobą poprawę relacji z bliskimi. Mają się one stać głębsze i bardziej ciepłe. Nadchodzące 12 miesięcy ma sprzyjać budowaniu relacji i zakładaniu rodziny. Jeśli poszukujecie drugiej połówki, Rok Królika będzie sprzyjał tym poszukiwaniom.

Aida wskazuje, że nie powinniśmy ulegać brawurze, a każda sytuacja powinna być bardzo dobrze przemyślana. "Największą siłą w Roku Klucza będzie nasza łagodność i dojrzałość".

Niestety musimy przygotować się na dużo emocji politycznych. Aida w rozmowie z Odetą Moro stwierdziła, że polityczna "walka będzie ostra". Doskwierać będą nam też problemy finansowe. "Giełda może nas zaskoczyć. Ceny również" - dodała.

Co sądzicie o zapowiedziach wróżki Aidy?

To też może cię zainteresować: Popularny astrolog zdradził, jaki będzie 2023 rok. Jego zapowiedzi są dalekie od optymizmu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Z życia wzięte. Teściowa nalega, by Sylwestra świętować u niej. Od nas wyszła w zeszłym roku głodna, choć stół aż trzeszczał pod jedzeniem

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia na temat Benedykta XVI. Choroba mocno zmieniła następcę Jana Pawła II