Jak przypomina portal "Pomponik", informacja o śmierci Emiliana Kamińskiego wstrząsnęła polskim show-biznesem. Aktor zmarł w poniedziałek 26 grudnia. W mediach społecznościowych zaroiło się od wspomnień i pożegnalnych postów od kolegów i koleżanek z branży. Jedną z osób, które wspomniały zmarłego aktora, była Katarzyna Cichopek.

Nie żyje Emilian Kamiński

Smutna informacja o śmierci Emiliana Kamińskiego obiegła media w drugi dzień świąt. Z informacji zamieszczonej w mediach społecznościowych wynika, że artysta zmarł 26 grudnia około godziny 7:30 w swoim domu w Józefowie. W ostatnich chwilach towarzyszyli mu najbliżsi.

Choć od pewnego czasu media donosiły, że stan Kamińskiego nie jest najlepszy, nikt nie przypuszczał, że czas pożegnania przyjdzie tak szybko. Artysta w ostatnich latach miał sporo stresu. Dużo pracował. To wszystko odbiło się na jego zdrowiu. Jak sam mówił, przyszło mu się mierzyć z komplikacjami pocovidowymi, które doprowadziły do poważnych problemów z oddychaniem.

Stan aktora był na tyle poważny, że konieczne okazało się przeprowadzenie operacji. Sam Kamiński uspokajał, że wszystko powoli wraca do normy. W wywiadzie udzielonym "Plejadzie" zapewniał, że choć może nie jest zdrowy jak byk, ale czuje się dobrze.

Katarzyna Cichopek wspomina pracę z Kamińskim

"Kochany Panie Emilianie…Takiego będę Pana pamiętać. Uśmiechniętego, sypiącego kawałami jak z rękawa, szarmanckiego, z otwartym umysłem i sercem" - zaczęła swój wpis Katarzyna Cichopek. Podkreśliła, że wiele mu zawdzięcza i z uśmiechem wspomina każdą odbytą przez was rozmowę, zarówno o teatrze, jak i o życiu.

Cichopek wspomniała też, że ona i Emil Kamiński spotkali się ostatni raz w październiku. Jak przyznała aktorka, nie spodziewała się, że kolejnych już nie będzie. "Serce mi dziś pękło" - dodała na koniec, nazywając Kamińskiego mistrzem i składając kondolencje jego najbliższym.

Poruszył was wpis Katarzyny Cichopek?

To też może cię zainteresować: Zenek Martyniuk może liczyć na naprawdę sowite wynagrodzenie w jesieni życia. Wielu emerytów może mu bardzo zazdrościć. Wiadomo o jakich kwotach mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dnaich: Maria Winiarska i Wiktor Zborowski mieli znaleźć się w fatalnej sytuacji ekonomicznej. Wiadomo, co się stanie z ich domem. Córka przerwała milczenie

O tym się mówi: Tego mogliście nie wiedzieć o Cleo. Jak naprawdę nazywa się artystka i jaki jest jej zawód