Jak przypomina portal "Pomponik", Krystyna Pawłowicz słynie nie tylko z ciętego języka, ale także propagatorka postaw chrześcijańskich. Była posłanka nie raz brała udział w słownych przepychankach i utarczkach z innymi osobami publicznymi. Teraz postanowiła się zwrócić bezpośrednio do lidera zespołu The Rolling Stones. Postawiła Mickowi Jaggerowi ważne pytanie. Poznajcie szczegóły!

Krystyna Pawłowicz pisze do Micka Jaggera

Mick Jagger jest niekwestionowaną gwiazdą światowego formatu. Nie ma chyba nikogo, kto nie słyszał jego nazwiska i nie słyszał choćby jednej piosenki wykonywanej przez jego zespół. Lider The Rolling Stones jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami na całym świecie.

Za pośrednictwem social mediów złożył swoim sympatykom życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 25 grudnia na jego twitterowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Jaggera pozującego na tle choinki w świątecznym swetrze. Muzyk złożył wszystkim życzenia. Pod wpisem pojawiła się masa komentarzy, w tym jeden od Krystyny Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz/Youtube @Telewizja Republika
Krystyna Pawłowicz/Youtube @Telewizja Republika
Krystyna Pawłowicz/Youtube @Telewizja Republika

Pawłowicz pyta Jaggera o spowiedź

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego w swój komentarz napisała po polsku, używając tylko jednego angielskiego słowa "christmas". Zapytała legendę rocka o to, czy jest on osobą "wierzącą w christmas"? Padły też pytania o to, czy Jagger był do spowiedzi świętej i czy brał udział w mszy?

Wpis Micka Jaggera/Twiiter @ Mick Jagger
Wpis Micka Jaggera/Twiiter @ Mick Jagger
Wpis Micka Jaggera/Twiiter @ Mick Jagger

Jeden z twitterowiczów napisał, że z niecierpliwością wyczekuje, aż Mick Jagger odpowie Krystynie Pawłowicz "oczywiście po polsku i z adresem parafii, w której był na mszy świętej".

Co sądzicie o wpisie Krystyny Pawłowicz?

To też może cię zainteresować: Zmiany w życiu Michała Wiśniewskiego. Widzowie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" będą zawiedzeni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krystyna Czubówna przez lata uchodziła za jedną z najlepszych dziennikarek Telewizji Polskiej. Tak wygląda dziś 68-latka, której głos zna cała Polska

O tym się mówi: Tomasz Lis sprawił swoim sympatykom ogromną niespodziankę. Dziennikar pokazał swoją nową ukochaną