Więc był zachwycony i ożenił się z Marią, która nigdy nie dysponowała dodatkowymi pieniędzmi i nie była rozpieszczana życiem.

Po ślubie dzieci zaczęły mieszkać w domu, który odziedziczyli po rodzicach. Robiliśmy tam z mężem remonty, teraz staramy się ich wspomóc finansowo i dostarczyć jedzenie.

Moja synowa jest dobra, urodziła mojego wnuka, więc teraz nie pracuje, a mój syn nie ma bardzo prestiżowej pracy, a co za tym idzie, jego zarobki nie są także prestiżowe.

Trzeba było widzieć moją minę, kiedy weszłam do domu, w którym mieszkają moje dzieci i wnuk, a tam sprzątała zupełnie nieznana mi kobieta.

Synowa podjęła pracę online i nie ma czasu sprzątać!

Jak się okazało, synowa zatrudniła gospodynię domową, choć sama nic nie robi. Jak mogła sobie na to pozwolić? Gdzie jest jej sumienie?

To jasne, że odprawiłam tę dziwną kobietę, bo cokolwiek by nie mówić, to jak na razie mój dom, a ona sprzątała za moje pieniądze. Skąd syn i żona wezmą środki na takie usługi?

Postanowiłam, że poczekam na synową, bo wracała z wnukiem. Kiedy przybyli, nie odkładałam rozmowy na później. Zaczęłam mówić wszystko, co myślę, a synowa odpowiedziała:

- Mamo, pracuję jako blogerka, więc dostaję dobrą pensję, a tej gospodyni po prostu bardzo potrzebuję, bo dużo czasu spędzam na tworzeniu treści!

- Jaka blogerka? Czy to jest praca? Czy można tak zarobić jakieś pieniądze? Nie chcę, żeby mój dom sprzątała obca kobieta, która na ogół nie wie, kto i gdzie chodzi. Więc jeśli masz tyle pieniędzy, zapłać mi, a ja posprzątam, a wtedy obcy nie będą mieli tu nic do roboty - powiedziałam. Moja synowa po prostu się zaśmiała i poszła zjeść z moim wnukiem.

Czekałam, aż syn z pracy przekaże mu najświeższe wieści rodzinne, a on powiedział:

— Mamo, wiedziałem o sprzątaczce. Maria naprawdę ciężko pracuje, a ja chcę, żeby poświęcano mi uwagę i mojemu synowi, więc nie ma się czym martwić.

Młodzi mnie nie rozumieją, jak ich na to stać? Pobiegłam do męża, żeby chociaż on mnie poparł i wiecie, co powiedział?

„Lidzia, nie musisz wchodzić w życie młodych! Są dorośli i wszystkim się zajmą!"

Już dawno nie czułam się tak źle we własnym domu... Jak mam zmienić wszystko, aby było po mojemu?!

Zerknij tutaj: W domu Joanny i Jacka Kurskich pojawiła się policja. Wszystko przez tajemniczą przesyłkę. Rodzina przeżyła chwile grozy

O tym się mówi: Wojciech Szczęsny ma powody do zadowolenia. Znalazł się wśród najlepszych zawodników. To ogromne wyróżnienie