Astrolodzy wskazali dwa znaki zodiaku, dla których 2023 rok upłynie pod znakiem ciągłego braku pieniędzy. Sprawdź, czy i tobie pisane są problemy finansowe!

Koziorożec

Jeśli urodziłeś się w znaku Koziorożca, być może już żałujesz, że wybrałeś taki, a nie inny zawód, albo pracę dla tej konkretnej firmy. Wszystko w związku z tym, że żyjesz od wypłaty do wypłaty, nie mogąc pozwolić sobie na coś więcej, niż tylko zaspokojenie podstawowych potrzeb.

Trudno się nie frustrować, kiedy wciąż na później musisz odkładać realizację swoich marzeń i to nie koniecznie tych specjalnie wygurowanych. Niestety astrolodzy nie mają dla Koziorożców dobrych wiadomości. Nadchodzący rok nie zmieni nic w ich sytuacji.

Gwiazdy mówią, że Koziorożce mają małe szanse na znalezienie lepiej płatnej pracy, przynajmniej w ciągu najbliższych 12. miesięcy. Nie oznacza to jednak, że Koziorożce powinny się poddać. Próbuj i walcz o swoje marzenia!

Zodiak/YouTube @Paranormalia
Zodiak/YouTube @Paranormalia
Zodiak/YouTube @Paranormalia

Ryby

Zdaniem astrologów także zodiakalnym Rybom w 2023 roku niespecjalnie będzie sprzyjało szczęście, przynajmniej nie w kontekście ich sytuacji materialnej. Wielu przedstawicieli tego znaku uzna, że pora zmienić pracę, a może nawet całkowicie się przekwalifikować.

Niestety okres pomiędzy porzuceniem starej a znalezieniem nowej profesji Ryby przypłacą uszczupleniem swoich oszczędności lub koniecznością pożyczania od bliskich i przyjaciół. Warto uzbroić się w cierpliwość, tym bardziej że na horyzoncie widać promienie słońca przebijające się przez ciemne chmury.

Zodiak/YouTube @Dramcia
Zodiak/YouTube @Dramcia
Zodiak/YouTube @Dramcia

Pamiętajcie, warto traktować wszystkie wskazówki z przymróżeniem oka.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Stresuję się przy wigilijnym stole, bo padają trudne pytania". Czy warto pytać ciągle o to samo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebawem duchowni ruszą z wizytą do wiernych. Jak będzie przebiegała kolęda 2023

O tym się mówi w Polsce: Wojciech Szczęsny ma powody do zadowolenia. Znalazł się wśród najlepszych zawodników. To było ogromne wyróżnienie

O tym się mówi na świecie: Księżna Kate po raz kolejny zachwyciła Brytyjczyków. Chodzi o królową Elżbietę II