Choć miłość, która rozwija się podczas produkcji show „Love Island. Wyspa miłości” często bywa bardzo namiętna to równie burzliwa, a związki uczestników kończą się szybko i najczęściej z wielkim medialnym hukiem. Właśnie potwierdziły się krążące wśród widzów programu pogłoski. Okazuje się bowiem, że doszło do rozstania kolejnej pary. Aleksandra i Armando zakończyli swoją relację, a uczestniczka show postanowiła wydać w tej sprawie oświadczenie.

Aleksandra Stręk i Adrian „Armando” Wdowiak są bohaterami czwartej edycji kontrowersyjnego show, a pobyt na wyspie sprawił, że odnaleźli uczucie i zdobyli popularność. Właśnie okazało się, że szczęście bywa czasem ulotne i ich związek to już przeszłość.

Aleksandra i Armando nie są już razem. Uczestnicy „Love Island” mieli podjąć wiele prób ratowania miłosnej relacji. Bohaterka programu wydała oświadczenie

Aleksandra Stręk poinformowała na Instagramie w którkim oświadczeniu, że czuje się zobowiązana do powiedzenia krótko o tej sprawie, gdyż winna jest to osobom, które kibicowały jej związkowi z Adrianem. Wyjawiła, że wraz z byłym partnerem podjęli próby ratowania relacji, jednak nie udało się.

Przychodzi jednak moment, w którym nic więcej nie da się zrobić. Proszę o wyrozumiałość i brak pytań "dlaczego" - poinformowała Aleksandra Stręk na Instagramie.

Bohaterka show przyznała, że pierwszy w życiu wydaje podobne oświadczenie. Robi to jednak z szacunku do wspierających ją osób.

Jak informował portal "Życie News": KSIĘŻNA KATE ZACHWYCIŁA WSZYSTKICH SWOJĄ STYLIZACJĄ. PRZYSZŁA KRÓLOWA POSTAWIŁA NA MODĘ Z RECYKLINGU. ZAPROSIŁA PODDANYCH DO WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA

Przypomnij sobie: MARCIN HAKIEL UDZIELIŁ KILKU RAD FILIPOWI CHAJZEROWI NA ANTENIE „DZIEŃ DOBRY TVN”. GOSPODARZ ŚNIADANIÓWKI PRZYZNAŁ, ŻE MA „KONSTRUKCJĘ Z ŻELBETU”

Portal "Życie News" pisał również: ZENEK MARTYNIUK WYWOŁAŁ WIELKIE ZAMIESZANIE SWOJĄ DECYZJĄ. GWIAZDOR DISCO POLO ZAPLANOWAŁ TRASĘ KONCERTOWĄ NA 2023 ROK. POJAWIŁY SIĘ GŁOŚNE PROTESTY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WNĘTRZA DOMU ROXI WĘGIEL MOGĄ ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB. PIOSENKARKA MIESZKA NICZYM PRZECIĘTNA POLSKA NASTOLATKA. OGRÓD JEJ RODZICÓW ZACHWYCIŁ FANÓW