Wielu przekonało się, że w życiu wszystko może się wydarzyć, a bohaterowie tej historii są tego żywym dowodem.

Pam Shastin ma 60 lat, a jej narzeczony Jonathan Langevin zaledwie 21. Młody mężczyzna jest jeszcze młodszy od córki Pam! Mimo to para jest szczęśliwa i wkrótce planuje ślub.

Połączyło ich poszukiwanie towarzysza do rozmów

Po raz pierwszy Pam poznała swojego przyszłego ukochanego na portalu randkowym. Córki kobiety już dawno dojrzały, a ona sama doczekała się nawet 6-letniej wnuczki.

Pam nie planowała poważnego związku i poszła na stronę tylko po to, żeby porozmawiać. Przyznaje, że od dawna była sama i współczuła młodym mężczyznom, ale wcale nie myślała, że ​​sprawy wykroczą poza zwykłą komunikację internetową.

Z Jonathanem szybko znaleźli wspólny język i zaczęli spotykać się poza internetem. Trzy miesiące później młody mężczyzna oświadczył się Pam. Początkowo ona sama próbowała mu to wyperswadować, ale ostatecznie Jonathanowi udało się dotrzeć do jej serca.

Przyjaciele i córki Pam nie mogli zaakceptować jej wyboru, wielu przestało się z nią komunikować. Córki kobiety również były początkowo zdumione, ale z czasem lepiej poznały Jonatana i przekonały się o jego szczerości. Tymczasem bliscy pana młodego, przyjęli Pam bardzo przyjaźnie, co było zaskakujące i przyjemne.

Pam z Jonathanem zaczęła czuć się młodziej

„W łóżku jest niezrównany. Jonathan dobrze dogaduje się z moją rodziną, a nawet moja wnuczka zaprzyjaźniła się z nim ”- przyznaje szczęśliwa przyszła panna młoda. Jak widać, młodość jest jedynie stanem umysłu, podobnie jak atrakcyjność, różnica wieku, czy powierzchowność.

Dlaczego bliscy kobiety tak źle zareagowali na jej nowy związek? Czego mogli się obawiać?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy ostatnio: Księżna Kate zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Przyszła królowa postawiła na modę z recyklingu. Zaprosiła poddanych do wspólnego kolędowania

O tym się mówi: Nowy dom Ani i Grzegorza Bardowskich już gotowy. Bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" zaskoczyli wyborem elewacji. Internauci podzieleni