Jak podaje portal "ABC Zdrowie", ten dzień na długo zapadł w pamięć Kirst i jej najbliższych. Serce kobiety zatrzymało się na 40 minut. Po tym, jak doszła do siebie, opowiedziała, co spotkało ją w tym czasie. Jej historia napawa nadzieją.

Niespodziewane zatrzymanie krążenia

Tego dnia, nic nie zapowiadało tragedii. Kirsty, matka trójki dzieci, miała spędzić romantyczne chwile ze swoim partnerem. Jej synowie w tym czasie wyszli z dziadkiem na pizzę. Kiedy Stu wszedł do pokoju, zobaczył, że jego ukochana leży z otwartymi oczami, a jej skóra zaczyna sinieć.

Stu nie wahał się ani chwili i od razu przystąpił do wykonywania masażu serca. Wezwał też pogotowie. Przybyli na miejsce sanitariusze nadal prowadzili resuscytację, wykorzystując do tego defibrylatora. Mijały kolejne minuty, a puls wciąż nie był u niej wyczuwalny. W końcu udało się przywrócić pracę serca, ale lekarze nie dawali jej specjalnie dużych szans na przeżycie.

Kirsty w szpitalu/abczdrowie.pl
Kirsty w szpitalu/abczdrowie.pl
Kirsty w szpitalu/abczdrowie.pl

Zaskakująca pomoc

Stu był zrozpaczony, słysząc, że jego ukochana ma zaledwie 6 proc. szans na przeżycie. Postanowił poszukać pociechy w Hiszapni, gdzie przez jakiś czas mieszkała jego ukochana i gdzie poddawała się medytacji. Jej przyjaciele zaczęli "falę modlitw i sesji medytacyjnych, które miały przywrócić życie do ciała kobiety".

I wtedy wydarzyło się coś niespodziewanego. Kobietę można było odłączyć od aparatury. Lekarze nie kryli zaskoczenia, bo zaledwie dzień wcześniej kazali przygotować się na najgorsze. Wyniki badań Kirsty zaszokowały medyków, jej organizm wrócił do pełni sił.

Życie po życiu/YouTube @Nieznana lista
Życie po życiu/YouTube @Nieznana lista
Życie po życiu/YouTube @Nieznana lista

Kobieta nie ma wątpliwości, że powrót do życia zawdzięcza przede wszystkim swoim przyjaciołom, którzy przesyłali jej swoją energię, a także własnemu doświadczeniu w medytacji. Jak wyznała, po ustaniu krążenia, widziała złote światło, na którym się koncentrowała. To ono miało pomóc jej wrócić do pełni sił.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Anna Czartoryska robi wrażenie niesamowitą sylwetką. Aż trudno uwierzyć w to, że gwiazda urodziła czworo dzieci. Jaki jest sekret jej idealnej figury

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marta Żmuda-Trzebiatowska wyznała prawdę na temat swoich problemów. Nie akceptowała siebie

O tym się mówi: Znana aktorka spełniła swoje kolejne marzenie. Klaudia Halejcio opublikowała zabawny filmik