Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” na samym początku emisji w naszym kraju, cieszył się sporą popularnością. Niestety, w ostatnim czasie fani telewizyjnego show mocno zawiedli się na produkcji i nie oglądali już jej z takim zaangażowaniem.

Program budzi wiele kontrowersji

Jak podaje portal Plotek, w ostatniej edycji popularnego programu, widzowie mocno zawiedli się ekspertami, których zadaniem jest jak najlepszy dobór par. Wszyscy twierdzili bowiem, że Marta oraz Maciej, nie pasują do siebie od samego początku, a eksperci mimo wszystko połączyli ich losy, co finalnie okazało się klapą.

Co więcej, widzowie zwracają także uwagę na fakt, że zdecydowana większość par dobranych przez programowych ekspertów, rozstaje się w niedługim czasie po zakończeniu nagrań. Ostatnio głos na temat tego, jak faktycznie działają eksperci zabrała ekspertka, która związana jest z analogicznym show, emitowanym w Wielkiej Brytanii.

Ekspertka wyjawiła, jak wygląda dobór par

Jak wyjawiła, dobór par to mozolna praca i wymaga połączenia wielu informacji na temat uczestników. Nad tym procesem pracuje wiele osób, a sami uczestnicy wypełniają ankietę, która zawiera około 500 pytań!

- Łączymy wszystkie informacje i zaczyna się głęboka debata nad poszczególnymi połączeniami par. Zastanawiamy się nad plusami i minusami poszczególnych zestawień. Nie ma tu żadnej konkretnej formuły. To nie nauka ścisła. Wykorzystujemy po prostu swoją wiedzę – zaznaczyła ekspertka.

A jakie jest Wasze zdanie na temat programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”? Czy jesteście jego fanami, czy może uważacie, że powinien zostać zdjęty z anteny?

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ