Jak przypomina portal "Pomponik", Dorota Wellman od lat prowadzi "Dzień dobry TVN" wspólnie z Marcinem Prokopem. Stworzyli zgrany duet, który przyciąga przed ekrany rzeszę widzów. Okazuje się, że dziennikarka już niebawem będzie mogła się niebawem sprawdzić w zupełnie nowej roli. Poznajcie szczegóły!

Duet idealny

Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi udało się stworzyć nietuzinkowy duet, który przyciąga przed ekrany rzeszę ich fanów. Najpierw można ich było oglądać na antenie TVP, gdzie wspólnie prowadzili "Pytanie na śniadanie". Z czasem zdecydowali się przejść do konkurencyjnego TVN-u, gdzie pracują do dziś.

Wielu widzów nie ukrywa, że najbardziej lubią oglądać programy, które prowadzi ta dwójka. Świadczy o tym wiele komentarzy zamieszczonych w mediach społecznościowych programu "Dzień dobry TVN".

Choć tworzą duet idealny, nie zawsze są razem. Oboje realizują się również w projektach indywidualnych. Dorota Wellman spełnia swoje marzenie i prowadzi cykl "Inspirujące kobiety", które można oglądać na antenie stacji TVN Style. Jej pasję postanowiono wykorzystać również w śniadaniówce stacji.

Dorota Wellman w nowej roli

Dorota Wellman ma zostać prowadzącą "Rozmów Dzień dobry TVN". Pasmo to ma na stałe zagościć w śniadaniówce. Jak mówi Wellman, do rozmów zapraszane będę wyjątkowe osoby, które "które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą".

Pierwsza rozmowa z cyklu zostanie wyemitowana 10 grudnia. Gościem Doroty Wellman będzie legendarny przywódca Solidarności i były prezydent Lech Wałęsa.

Dorota Wellman/YouTube @Maciej Orłoś
Dorota Wellman/YouTube @Maciej Orłoś
Dorota Wellman/YouTube @Maciej Orłoś

Jesteście ciekawi, jak z tym zadaniem poradzi sobie Dorota Wellaman?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski snuje pesymistyczne wizje na temat przyszłości. "To dotknie również Polskę"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Kurska została wezwana na dywanik. Czy to koniec jej przygody z "Pytaniem na śniadanie". Wszystko przez nową pracę Jacka Kurskiego

O tym się mówi: Agata Kornhauser-Duda wprowdziła nową tradycję świąteczną. Dzieje się to co rok