Jak przypomina portal "O2", jakiś czas temu Danuta Martyniuk przeszła spektakularną metamorfozę. Żona Zenka Martyniuka zrzuciła nadprogramowe kilogramy i wymieniła garderobę. Okazuje się, że jej marzeniem jest teraz, żeby i jej mąż zadbał o swoją sylwetkę. Co na to sam zainteresowany?

Odmieniona Danka Martyniuk

Jakiś czas temu wielu fanów rodziny Martyniuków zachwyciło się metamorfozą, jaką przeszła Danuta Martyniuk. Żona króla disco polo schudła około 20 kilogramów i postawiła na nowy styl. Jej przemiana mocno przypadła do gustu internautom, którzy śledzą losy rodziny Martyniuków. Komplementom pod jej adresem nie było końca.

W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" Danuta Martyniuk przyznała, że wzięła się za siebie po tym, jak przeczytała na swój temat wiele niepochlebnych opinii. Wskazała, że internauci nazywali ją "grubą" i pisali, że bardziej przypomina matkę Zenka, niż jego żonę.

Zenon i Danuta Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon i Danuta Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon i Danuta Martyniuk. Źródło: youtube.com

Dodała, że zmieniła swoją dietę i to przyniosło efekty. Teraz chciałaby, żeby jej mąż poszedł w jej ślady i także wziął się za siebie. Chciałaby, żeby Zenek zgubił nadprogramowe kilogramy, co z pewnością miałoby korzystny wpływ na jego zdrowie. Co na to sam król disco polo?

Zenek Martyniuk pójdzie w ślady żony?

Jeśli wierzyć doniesieniom "Super Expressu", Zenek Martyniuk tak zachwycił się efektami, jakie osiągnęła jego żona, zamierza pójść w jej ślady. "Postanowił, że on też weźmie się za siebie i schudnie kilka, a może i kilkanaście kilogramów. To była jego decyzja" - czytamy w tabloidzie.

Z pewnością Zenek będzie mógł liczyć przy tym na wsparcie ze strony żony, która udowodniła, że po 50. roku życia można schudnąć.

Danuta Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post
Danuta Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post
Danuta Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post

Jesteście ciekawi, jak odchudzanie pójdzie Zenkowi?

To też może cię zainteresować: Paulina Smaszcz została przesłuchana przez policję. Była żona Macieja Kurzajewskiego zradza szczegóły. W takiej odsłonie jej jeszcze nie wiedzieliśmy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Księżna Kate spotkała się księciem Harrym. Szczegóły ich spotkania obiegły media

O tym się mówi: Pojawiły się pierwsze prognozy pogody na nadchodzące Boże Narodzenie. Czy możemy spodziewać się śnieżnych świąt