Jak podaje portal "Super Express", Marta Kaczyńska wspólnie z mężem i synkiem wybrała się na spacer. Nie zważając na aurę, postanowiła spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Uwagę wszystkich przyciągnął jeden z elementów stroju Kaczyńskiej. Stylista nie mógł tego nie skomentować.

Ekspert od mody komentuje strój Marty Kaczyńskiej

W trakcie ostatniego spaceru z bliskimi, Marta Kaczyńska zadbała o to, aby wszyscy byli ubrani ciepło. Trudno się temu dziwić, w końcu termometry pokazują coraz niższe temperatury. Szczególnie mocno przyciągały wzrok buty, jakie zdecydowała się założyć Marta Kaczyńska. Cała cholewka pokryta była ciepłym futrem.

Jej strój postanowił ocenić stylista, który podkreślił, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego nie tylko postawiła na wygodę i komfort termiczny, ale także pokazała, że nadąża za gorącymi trendami sezonu.

"Jak widać Kaczyńska zna się nie tylko na wygodzie, ale i na panujących stylach w tym sezonie" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Daniel Jacob Dali.

Kaczyńska nie skąpi na syna

"Super Express" donosi również, że Marta Kaczyńska zapisała synka do wyjątkowo drogiego przedszkola, w którym czesne wynosi 800 zł. Do tego dochodzi opłata rekrutacyjna, która wynosiła 500 zł.

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej ma świadomość, że inwestując w edukację swoich pociech, inwestuje w ich przyszłość. Tym bardziej, że ma możliwość zafundowania im tego, co najlepsze.

Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Polska VD
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Polska VD
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Polska VD

Śledzicie modowe trendy?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek zaskoczyła wszystkich. Pojawiła się w pewnym miejscu zupełnie sama. Gdzie jest Maciej Kurzajewski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Stresuję się przy wigilijnym stole, bo padają trudne pytania". Czy warto pytać ciągle o to samo

O tym się mówi w Polsce: Tomasz Stockinger zdecydował się umieścić mamę w domu opieki. Dlaczego podjęła taką decyzję

O tym się mówi na świecie: Księżna Kate spotkała się z księciem Harrym. Szczegóły spotkania obiegły media