Jak przypomina portal "Pomponik", program "Sanatorium miłości" okazał się wielkim sukcesem Telewizji Polskiej. Do tej pory zrealizowano 4. sezony i każdy z nich cieszył się wśród widzów ogromną popularnością. Dobra wiadomość dla fanów formatu jest taka, że niebawem znów będą mogli śledzić losy seniorów. Kiedy ruszy 5. sezon "Sanatorium miłości".

Wiadomo, kiedy nowy sezon "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" po raz pierwszy pojawiło się na antenie TVP w 2019 roku. Format z miejsca podbił serca widzów, którzy bardzo licznie śledzili perypetie kolejnych uczestników show. Program od początku prowadzi Marta Manowska i wiadomo, że to się nie zmieni. Co jeszcze wiemy o 5. sezonie miłosnego show Telewizji Polskiej?

W pierwszych dwóch sezonach uczestnicy przebywali w uzdrowisku w Ustroniu, kolejne dwa kręcone były Polanicy-Zdroju. W piątej edycji uczestnicy wybiorą się na turnus do Buska-Zdroju. Od premierowego odcinka dzieli nas już bardzo niewiele czasu. "Sanatorium miłości" pojawi się bowiem na antenie TVP1 już 1 stycznia 2023 roku o godzinie 21:15!

Fani nie kryją radości

Informację tę potwierdziła stacja, publikując zapowiedź w mediach społecznościowych. Pod postem pojawiła się masa komentarzy od zadowolonych fanów. "Super czekam lubię te programy Marty Manowskiej" - napisała jedna z internautek. "Super program i super prowadząca" - dodała inna.

Jednak nie wszystkim wiadomość ta sprawiła radość. Pod postem pojawił się komentarz Piotra Huberta Langforta, który z żalem stwierdził, że "będzie musiał abdykować". Przypomnijmy, to on został królem turnusu w poprzedniej edycji programu.

Piotr Hubert Langfort/YouTube @Plotki Pl
Piotr Hubert Langfort/YouTube @Plotki Pl
Piotr Hubert Langfort/YouTube @Plotki Pl

A wy, cieszycie się z kolejnego sezonu "Sanatorium miłości"?

To też może cię zainteresować: Na taką wygraną mogą liczyć zwycięzcy „The Voice of Poland”. Jak to wygląda w pozostałych programach typu talent show

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyjawiono całą prawdę o ślubie kościelnym Katarzyny Cichopek. Co planuje zrobić gwiazda

O tym się mówi: Michał Wiśniewski zaliczył niezłą wpadkę w TVP. Wszystko zarejestrowały kamery. Piosenkarz mocno naraził się opiekunom królików w studiu. Co się stało