Astrolodzy wskazują, że znak zodiaku, który towarzyszy naszym narodzinom, ma wpływ na cechy charakteru, jakie mamy. Okazuje się, że może skrywać odpowiedź na pytanie, jakim mężem będzie nasz wybranek. Które znaki rokują w tym względzie najgorzej?

Panna

Mężczyźni urodzeni w znaku Panny mają wiele cech, które potrafią doprowadzić do szału. Zodiakalne panny bywają pedantyczne, a także okropnie zazdrosne o swoją ukochaną, nawet jeśli nie mają ku temu powodów. Są niezwykle wrażliwi i biorą wszystko do siebie.

Zodiakalne Panny są uparte i pełne podejrzeń. W ich charakterze sporo jest sprzeczności, które niełatwo pogodzić. Do tego, mają silną potrzebę niezleżności, która sprawia, że sporo przedstawicieli tego znaku, pozostaje singlami.

Zodiak/YouTube @Prima Materia
Zodiak/YouTube @Prima Materia
Zodiak/YouTube @Prima Materia

Koziorożec

Budowanie związku z koziorożcem jest niezwykle trudnym zadaniem. Dzieje się tak dlatego, że w związkach mężczyźni urodzeni w tym znaku zodiaku, stają się despotami i tyranami. Decydują się na ślub, jeśli ten może przynieść im zyski i nie niesie ze sobą szczególnie dużych komplikacji.

Jeśli zwiążesz się z Koziorożcem, nie masz co liczyć na to, że będzie on szedł na kompromisy. Koziorożce są skore do krytyki, ale bardzo oszczędne w pochwałach.

Wodnik

Mężczyźni urodzeni w znaku Wodnika nie czują się dobrze w małżeństwie. Jeśli nawet zdecydują się na ślub, to później żałują swojej decyzji i nie potrafią znaleźć szczęścia. Są despotami i nawet jeśli nie ma faktycznego powodu do złości, szybko sami go sobie wymyślają.

Wodniki potrafią doprowadzić swoim zachowaniem do tego, że ich druga połówka zdecyduje się odejść, a oni znów będą mogli się cieszyć wolnością.

Zodiak/YouTube @Paranormalia
Zodiak/YouTube @Paranormalia
Zodiak/YouTube @Paranormalia

Rak

Zodiakalne Raki nie chcą brać na siebie odpowiedzialności. Jeśli więc liczysz, że po ślubie twój partner Rak będzie cię chronił i wszystko weźmie na siebie, jesteś w błędzie. Mężczyźni spod tego znaku zodiaku chętnie zwalają na innych swoje problemy, nie chcąc się mierzyć z nimi w pojedynkę.

W związku szukają nie partnerki, ale matki i opiekunki, która zadba o to, aby nigdy nie musieli wychodzić poza strefę komfortu.

Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Tego możemy spodziewać się w 2023 roku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katecheta wpisał uczniowi uwagę. Odpowiedź matki chłopca wywołała w sieci burzę

O tym się mówi: Wiadomo gdzie Maciej Kurzajewski oświadczył się Katarzynie Cichopek. Wybrał wyjątkowe miejsce