Jak przypomina portal "Pudelek", w niedzielę wieczorem widzowie mieli okazję obejrzeć finałowy odcinek 9. edycji "Rolnik szuka żony". Ada i Michał to szczęśliwcy, którym udało się znaleźć miłość. Okazuje się, że relacja pary wkroczyła już na kolejny poziom. Michał oświadczył się Adzie, a ona zgodziła się zostać jego żoną. Pierścionek jest imponujący!

Finał "Rolnik szuka żony"

W ostatnią niedzielę listopada mieliśmy okazję zobaczyć finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". W tym sezonie aż do czterech par uśmiechnęło się szczęście i skończyli program zakochani. Jedną z par stworzyli Ada i Michał, którzy zdążyli się już zaręczyć!

Do oświadczyn miało dojść zaledwie dzień przed nagraniami ostatniego odcinka tej edycji. Informacja ta wprawiła w dobry humor nie tylko Martę Manowską, ale także pozostałe kandydatki, które starały się zdobyć serce Michała.

"Zdecydowanie spełniłem swoje marzenie w tym programie. To było takie znalezienie tej drugiej połówki. Piękne to jest" - powiedział Michał.

Ada nie kryje szczęścia

Ada, za pośrednictwem mediów społecznościowych narzeczonego, postanowiła podzielić się swoją radością. We wpisie podkreśliła, że Michał jest dla niej "definicją miłości i szczęścia" i "szaleje za nim".

Podkreśliła, że dopiero to, co poczuła do Michała, pozwoliło jej zrozumieć, że nigdy wcześniej nie była prawdziwie zakochana. Na Instastories Ada postanowiła też pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym, jaki dostała od Michała. Trzeba przyznać, że błyskotka robi wrażenie.

Pierścionek zaręczynowy Ady/Instagram

Kibicowaliście Michałowi i Adzie? A może inna para bardziej przypadła wam do gustu?

To też może cię zainteresować: Michał Wiśniewski zaliczył niezłą wpadkę w TVP. Wszystko zarejestrowały kamery. Piosenkarz mocno naraził się opiekom królików w studiu. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Media zelektryzowała wieść o nowym związku Doroty Rabczewskiej. Na temat Dody postanowił wypowiedzieć się jej ukochany. Co mówi o niej Dariusz Pachut

O tym się mówi: Przyjaciel księci Filipa zdradził przyczynę odejścia królowej Elżbiety II. Monarchini zmagała się z poważną chorobą