Jak przypomina portal "Pomponik", nazwisko Pauliny Smaszcz regularnie pojawia się na czołówkach gazet i portali plotkarskich. Wszystko w związku z licznymi zarzutami, jakie stawia swojemu byłemu mężowi, jego partnerce i jeszcze kilku innym osobom, które zdecydowały się ocenić jej postawę. Teraz, Smaszcz wraca z apelem skierowanym do Katarzyny Cichopek. O co zaaplowała do obecnej partnerki swojego byłego męża?

Od rozwodu minęły już 3. lata

Paulina Smaszcz i Macije Kurzajewski rozwiedli się 3. lata temu. Udało im się wtedy uniknąć publicznego prania brudów i dogadać w kwestii podziału wspólnie zgromadzonego majątku. Po rozpadzie małżeństwa, to Kurzajewskiemu przypadł ich dom. Mieszkał w nim sam, choć jakiś czas temu, wprowdziła się tu mama prezentera.

To właśnie w domu w Straje Miłosnej, pod nieobecność Kurzajewskiego miała się pojawić Paulina Smaszcz. Prezenter zdecydował się zgłosić naruszenie miru domowego przez byłą żonę, która jego zdaniem nachodzi jego schorowaną mamę. Smaszcz zaprzeczyła temu, w obszernym oświadczeniu.

Przyznała w nim, że faktycznie była w domu, który kiedyś należał także do niej, ale nie po to, żeby nachodzić byłą teściową, ale żeby sprawdzić - na prośbę synów - czy pies Bono mieszka z Maciejem Kurzajewskim. Przy okazji stwierdziła, że to dzięki niej Kurzajewski nie strcił pracy w TVP, z której chciano go ponoć wyrzucić.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek/YouTube @Aktualności 24h
Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek/YouTube @Aktualności 24h
Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek/YouTube @Aktualności 24h

Zmiana strategii

Wiele osób jest zdania, że Smaszcz powinna jak najszybciej zaprzestać ataków na byłego męża, bo to mocno nadwyręża jej własny wizerunek i osłabia jej pozycję. Nie wiadomo, czy Smaszcz wzięła sobie te uwagi do serca, ale na pewno zmieniła nieco dotychczasową strategię prowadzenia medialnego konfliktu.

Smaszcz w najnowszym wpisiw wyraziła zdziwienie, że ona i Katarzyna Cichopek przedstawiane są jako "antagonistki". Postanowiła zwrócić uwagę nowej partnerki Kurzajewskiego na to, jaki - jej zdaniem - jest naprwdę jej były mąż.

Określiła go, jako "ojca bez wartości" i "mężczyznę bez honoru. Nie omieszkała też wypomnieć mu, że z osoby głosującej na PO dość szybko stał się "konserwatywnym wyznawcą religii PiS".

Paulina Smaszcz/YouTube @Angelini Pharma Polska
Paulina Smaszcz/YouTube @Angelini Pharma Polska
Paulina Smaszcz/YouTube @Angelini Pharma Polska

"Proszę zwrócić uwagę na jego działania i moralność. W tej postawie i wizerunku nie ma za grosz prawdy i deklarowanych wartości" - stwierdziła.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Klaudia z programu "Rolnik szuka żony" znów jest do wzięcia. Czy rozstała się z Valentynem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maryla Rodowicz szczerze o swoim stanie zdrowia. Czy ma poważne problemy

O tym się mówi: Pieniądze Polaków będą pod wiekszą kontrolą. Skarbówka może otrzymać nowe narzędzie