Astrolodzy nie mają wątpliwości, że nasz charakter ma ścisły związek ze znakiem zodiaku, który towarzyszył naszym narodzinom. Wskazali, które znaki zodiaku są najbardziej nieznośne. Życie z nimi nie będzie łatwe.

Baran

Mężczyźni urodzeni w tym znaku zodiaku, charakteryzują się uporem i egoizmem. Przekonanie do czegoś zodiakalnego Barana, graniczy z cudem, tym bardziej, gdy jest on święcie przekonany o własnej racji i nieomylności.

Niestety, nawet wtedy, kiedy Baran będzie świadom, że jest w błędzie, uparcie będzie tkwił przy swoim stanowisku. Będzie toczył skazany na porażkę spór, tak dla zasady. Do tego, ma zdanie na każdy temat, nawet wówczas, kiedy nie ma blade pojęcia na dany temat. Jest dość wybuchowy, choć uspokaja się równie szybko, jak wybucha.

zodiak / YouTube: Bestie
zodiak / YouTube: Bestie
Zodiak / YouTube: Bestie

Bliźnięta

Mężczyźni spod znaku Bliźniąt z pewnością zadbają o to, aby ich partnerki nigdy się nie nudziły. Przyciągają do siebie kobiety swoją inteligencją i atrakcyjnością, niestety niewiele osób jest w stanie sprostać ich ciągłej potrzebie zmian.

Niestety bywają niestałe w uczuciach. Wystarczy, że ich dziewczyna na chwilę wyjdzie z pomieszczenia, a oni już flirtują z ich koleżanką.

Lew

Mężczyźni urodzeni w znaku Lwa, mocno koncentrują się na samych sobie. Lwom trudno jest zobaczyć kogoś, poza samymi sobą. Jeśli będziesz nieustannie podziwiać Lwa, to z pewnością zwróci na ciebie uwagę i od czasu do czasu zdobędzie się na gest i zadba też o ciebie.

Lwy mają słabość do pieniędzy i lubią otaczać się pięknymi kobietami. Jeśli już kogoś szanuje, to zwykle, jest to on sam. Choć on sam w związku bywa zazdrosny i traktuje swoją wybrankę, jak swoją własność, to ona nie może choćby pomarzyć o tym, że Lew należy do niej. Jest on sawoim własnym panem. Nikt więcej.

Zodiak/YouTube @Dramcia
Zodiak/YouTube @Dramcia
Zodiak/YouTube @Dramcia

Skorpion

W zestawieniu nie może zabraknąć także mężczyzn urodzonych w znaku Skorpiona. Są oni złośliwi i nie znoszą, jeśli coś nie idzie po ich myśli. Jest perfekcjonistą i wymaga tego od innych. Jego zdaniem, jeśli coś nie może być zrobione najlepiej, lepiej w ogóle się za to nie brać. To może doprawadzać do szału. Skorpiony bywają okropnie zazdrosne i przy tym zaborcze.

Sprawdza się w waszym przypadku?

To też może cię zainteresować: Astrolodzy wskazali największych egoistów wśród znaków zodiaku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mama Tomasza Komendy przerwała milczenie. Historia wyciska z oczu łzy

O tym się mówi: Paulina Smaszcz zabiera głos w sprawie swojego byłego męża. "Wielokrotnie stawałam w obronie Macieja