Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Jest ona inna od wszystkich innych. I wywoła strach nie tylko wśród wielbicieli jasnowidza, ale także u niego samego.

Nowa przepowiednia jest powiązana z sytuacją, która się dzieje w całym świecie. Wśród wielbicieli jasnowidza, ale także między sobą. Stał się to trudny i tragiczny dla milionów ludzi.

"To nie będzie dobre dla Polaków"

Przeglądając wszystkie nagrania z transmisji na żywo, jakie dotychczas przeprowadził Krzysztof Jackowski, zdamy sobie sprawę z tego, jak trafne są jego przepowiednie. Dlatego też prasa postanowiła rozprzestrzenić wśród czytelników najnowsze doniesienia z kanału YouTube prowadzonego przez jasnowidza.

Tym razem Krzysztof Jackowski odniósł do zbliżających się świąt. Boże Narodzenie i Nowy Rok zawsze kojarzą się z zabawnym czasem wypełnionym przyjemnymi chwilami. Jarmarki, spotkania z rodziną i przyjaciółmi, wszystko to kojarzy się z zimą. Jednak jasnowidz uważa, że w tym roku będzie inaczej.

Obawiam się w tym roku świąt, ale jeszcze bardziej obawiam się sylwestra – powiedział zaniepokojony Krzysztof Jackowski, po czym zakończył transmisję.

Jasnowidz zauważył, że w końcu roku, nie tylko rząd może mieć wpływ na sytuację w naszym kraju, ale również mundurowi.

Wygląda na to, że nie będzie dobrym pomysłem uczestnictwo w masowych imprezach, zważywszy na masowe zatrzymanie akcji serca i panikę, jakie miały miejsce w Seulu.


JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kot podchodził do ciążowego brzucha swojej właścicielki i robił jedną rzecz. Po porodzie stało się coś zaskakującego

O tym się mówi: Zapadła ostateczna decyzja w sprawie Sylwestra Marzeń z dwójką. Wielu czekało na nią z niecierpliwością. Co wiadomo