Jak przypomina portal "Interia", Aida Kosjan-Przybysz cieszy się w sieci sporą popularnością. Wielu internautów z uwagą śledzi jej aktywność. Wizjonerka dzieli się z Polakami wizjami dotyczącymi przyszłości, a także cennymi radami. Teraz podzieliła się swoimi przewidywaniami odnoszącymi się do nadchodzącego 2023 roku. Co powiedziała?

Aida Kosjan-Przybysz o nadchodzącym roku

Sympatycy Aidy Kosjan-Przybysz cenią ją za to, że nie tylko straszy swoimi wizjami, ale stara się dostrzegać to, co dobre. Dzieli się też radami, które pomagają nam odnaleźć się w codzienności. Swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości dzieli się zarówno w mediach społecznościowych, jak i w czasie wywiadów.

Ostatnio, wróżka Aida pojawiła się u Odety Moro w "Onet Rano". To właśnie w tym programie podzieliła się swoimi przeczuciami dotyczącymi nadchodzącego roku. Nie ukrywa, że przed nami "bardzo interesujący rok".

Na co musimy się przygotować

"Trójka na końcu roku we mnie budzi poczucie takie, że będziemy musieli bardzo mocno zadbać o ten wewnętrzny trójkąt mocy - dusza, rozum i ciało" - podkreśliła wróżka Aida, dodając, że każdy z nas powinien znaleźć w sobie sposób na to, "żeby tę harmonię w sobie obudzić, utrzymać lub zatrzymać".

Aida Kosjan-Przybysz odniosła się również do kwestii ekonomicznych, które szczególnie intensywnie zaprzątają naszą uwagę w dobie szalejącej inflacji. "Według mnie, jeżeli chodzi o pieniądze, to jeszcze giełda może nas zaskoczyć, mogą ceny nas zaskakiwać" - powiedziała, choć nie wiadomo, czy będą to pozytywne, czy raczej negatywne zaskoczenie.

Co sądzicie o zapowiedzi Aidy Kosjan-Przybysz na temat nadchodzącego roku?

To też może cię zainteresować: Rodzina królewska szykuje się do pierwszych świąt bez królowej Elżbiety II. Czy na dworze pojawią się książę Harry i Meghan Markle

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Zapytałam syna, dlaczego 35-latek jeszcze nie założył rodziny. Jego odpowiedź mnie powaliła

O tym się mówi: Rafał Mroczek pojawił się w Pałacu Prezydenckim. Miał ku temu ważny powód. Jaki