Jak informuje portal "Pomponik", Rafał Mroczek miał okazję pojawić się w Pałacu Prezydenckim. Wszystko w związku z uhonorowaniem go przez prezydenta Andrzeja Dudę. Czym zasłużył sobie na wyróżnienie aktor znany z "M jak miłość"?

Działalność charytatywna Rafała Mroczka

Rafał Mroczek zaskarbił sobie sympatię widzów i rozpoznawalność rolą w serialu "M jak miłość". Aktor niechętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego. Nie wiadomo, czy aktor jest z kimś związany, bo skrzętnie ukrywa przed mediami swoje życie uczuciowe. Wiemy za to, że Rafał Mroczek bardzo mocno angażuje się w działalność o charkterze charytatywnym.

Aktor działa w Fundacji Oczami Nieba. Celem, jaki stawia przed sobą Fundacja jest " propagowanie dobrych wartości wśród dzieci i młodzieży, wspieranie życia i dzieci z niepełnosprawnościami". To jednak nie wszystko.

Fundacja bardzo mocno zaangażowała się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. W trakcie kryzysu migracyjnego dzięki wolontariuszom powstała Domowa Noclegowania, w której szukający schronienia ukraińskie matki z dziećmi, mogły znaleźć pomoc. Działalność organizacji dostrzegł i nagrodził prezydent Andrzej Duda.

Rafał Mroczek pojawił się w Pałacu Prezydenckim

Projekt powstania Domowej Noclegowni został wyróżniony przez prezydenta Andrzeja Dudę w konkursie "Dla dobra wspólnego" w kategorii "Dzieło". Wśród nagrodzonych wolontariuszy znalazł się m.in. Rafał Mroczek.

Można go zobaczyć na fotografiach z Pałacu Prezydenckiego, jakie znalazły się w mediach społecznościowych prezydenta oraz Rafała Mroczka.

Spodziewaliście się, że Rafał Mroczek znajduje czas, żeby udzielać się charytatywnie?

To też możę cię zaineteresować: Tak synowie Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego trakutują Katarzynę Cichopek. Dla wielu będzie to spore zaskoczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ten nawóz sprawi, że storczyk obsypie się kwiatami. Roślina będzie kwitnąć cały rok

O tym się mówi: Rodzina królewska szykuje się do pierwszych świąt bez królowej Elżbiety II. Czy na dworze pojawią się książę Harry i Meghan Markle