Jak podaje portal "e-Dziecko", choć naukowcą nie udało się jeszcze tego udowodnić, to wiele osób nie ma wątpliwości, że zwierzęta dysponują niezwykłym instynktem, który pozwala im wyczuć nienarodzone jeszcze dzieci. Jedna z ciężarnych kobiet postanowiła uwiecznić na nagrniu niezwykłe zachowanie kota, który często podchodził do jej ciążowego brzuszka. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie.

Kot i ciążowy brzuch

Jedna z ciężarnych właścicielek kota, postanowiła podzielić się nagraniem, na którym widać pełne troski zachowanie czworonoga wobec rozwijającego się w jej brzuchu maluszka. Kociak miał w zwyczaju przytulać się do ciążowego brzucha kobiety, jakby w ten sposób nawiązywał nić porozumienia z mającym się dopiero urodzić dzieckiem.

Jak podkreśliła kobieta, nigdy nie zdaryło się, żeby jej zwierzak ją zadrapał, albo wykazał się brakiem delikatności wobec niej i jej ciążowego brzucha. Okazuje się, że delikatność kota przeniosła się także na maluszka, gdy ten pojwił się wreszcie na świecie.

@maximbernatchez1

Since the beginning , until the end. 👶🏽🐱🤍(Not gonna lie, this made me cry🥺) #fypシ #bestfriend #cat #baby

♬ Into Your Arms (feat. Ava Max) - Witt Lowry

Filmik pokazany przez dumną mamę udowadnia, że kot wykazuje się wyjątkową wyrozumiałością wobec nowego członka rodziny. Bez protestów zgadza się na niekoniecznie delikatne głaskanie, czy ciągnięcie za uszy.

Internauci zachwyceni

Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy, w których internauci wyrażali swój zachwyt tym, co zobaczyli. Wielu podkreślało, że nie ma wątpliwości, że maluszek i kot, już na zawsze pozostaną najlepszymi przyjaciółmi.

"To przepiękna historia. Poryczałam się" - napisała jedna z komentujących osób. "Oboje są przesłodcy" - dodał ktoś inny.

Kot i dziecko/TikTok @maximbernatchez1
Kot i dziecko/TikTok @maximbernatchez1
Kot i dziecko/TikTok @maximbernatchez1

A wy, co sądzicie o nagraniu?

To też może cię zainteresować: Zapadła ostateczna decyzja w sprawie Sylwestra Marzeń z dwójką. Wielu czekało na nią z niecierpliwością. Co wiadomo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pół szklanki produktu wystarczy, żeby toaleta była jak nowa. Ten patent stosuje coraz więcej osób

O tym się mówi: Tak synowie Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego trakutują Katarzynę Cichopek. Dla wielu będzie to spore zaskoczenie