Jak przypomina portal "Pomponik", 8 września, po 70-latach spędzonych na tronie, odeszła królowa Elżbieta II. Choć od jej odejścia minie niebawem dwa miesiące, wciąż pojawiają się nowe informacje dotyczące monarchinii. Ostatnia z nich, dotyczyła wiadomości, jaką królowa zostawiła swojemu wnukowi - księciu Williamowi. Choć liścik jest dość krótki, to kryje się w nim sporo uczuć. Poznajcie szczegóły!

Silna więź

Choć brytyjska monarchia dba o to, aby świat zobaczył tylko to, co chcą nam pokazać, czasem do mediów przedostają się bardziej prywatne elementy życia na dworze. Ostatnio na Twitterze mogliśmy zobaczyć treść krótkiej wiadomości, jaką do księcia Williama napisała Elżbieta II. Co ciekawe, nie napisała jej tylko jako królowa, ale przede wszystkim, jako babcia.

Na zdjęciu, jakie zostało zamieszczone w sieci, widzimy odręcznie sporządzoną przez królową Elżbietę II notatkę, której odbiorcom był książę William. Choć wiadomość nie jest szczególnie rozbudowana, jasno wskazuje na to, że następcę tronu łączyła z babcią wyjątkowa więź. Liścik znalazł się na kartce dołączonej do wręczonego Williamowi kalendarza adwentowego.

"William, mam nadzieję, że codziennie będziesz czerpał radość z otwierania tego" - czytamy w wiadomości napisanej dłonią Elżbiety II.

Internauci nie kryją poruszenia

Internauci wprost rozpływali się nad zdjęciem liściku, o czym wymownie świadczą komentarze zamieszczone pod postem. "Musiała ich łączyć niezwykła więź" - napisała jedna z osób w sekcji komentarzy. "To najsłodsza rzecz, jaką widziałam" - dodała inna.

Co ciekawe, nie wszystkim upublicznienie wiadomości przypadło do gustu. Jeden z komentujących stwierdził, że to straszne, że ktoś wykradł tę wiadomość i teraz czerpie z tego korzyści finansowe.

Królowa Elżbieta II i książę William/YouTube @MJM Network
Królowa Elżbieta II i książę William/YouTube @MJM Network
Królowa Elżbieta II i książę William/YouTube @MJM Network

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować:Odszedł popularny aktor. W pamięci widzów zapisał się rolą w popularnym serialu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrologowie wyznaczyli trzy znaki zodiaku, którym grozi bankructwo. Co muszą robić w najbliższym tygodniu

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia Katarzyny Dowbor. Prezenterka trafiła do szpitala. Fani nie kryją niepokoju