Jak przypomina portal "Pomponik", 54-letnia Anna Popek od lat związana jest ze stacją TVP, należąc do grona najbardziej rozpoznawalnych twarzy publicznego nadawcy. Ostatnio, dziennikarka pojawiła się na premierze filmu poświęconego Annie Przybylskiej i trudno było oderwać od niej wzrok. Popek przeszła sporą metamorfozę. Zresztą, przekonajcie się sami!

Anna Popek od lat na antenie

Anna Popek zaczęła współpracę z TVP w 1999 roku. Regularnie możemy ją oglądać w różnych programach państwowego nadawcy. Dziennikarka nie stroni również od bywania na salonach i ściankach. Ostatnio mieliśmy ją okazję zobaczyć na premierze filmu poświęconego Annie Przybylskiej, która zmarła przed 8. laty.

W czasie wspomnianej premiery, w oczy wszystkich rzuciła się metamorfoza, jaką przeszła dziennikarka. W takim wydaniu nie mieliśmy jeszcze okazji jej oglądać. Anna Popek postanowiła na odważną zmianę fryzury.

Metamorfoza Anny Popek

Popek pokazała się w mocno skróconych włosach, których końcówki były lekko wywinięte do góry. Dziennikarka zdecydowała się również na przedziałek dokładnie na środku głowy. Wiele osób nie ma wątpliwości, że w takiej odsłonie Popek prezentuje się wyjątkowo dobrze.

Na premierę filmu o Annie Przybylskiej, Anna Popek założyła białą marynarkę i spodnie w tym samym kolorze, Cała stylizacja odjęła jej dobrych kilka lat i sprawiła, że wyglądała wyjątkowo promiennie. Do tego dobrała delikatną biżuterię i lekki makijaż. Anna Popek w mediach społecznościowych zaznaczyła, że przygotowała się na masę wzruszeń i wybrała tusz wodoodporny.

Jak podoba się wam Anna Popek w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Niebawem kontrolerzy mogą zapukać do naszych drzwi. Czego mogą dotyczyć prowadzone przez nich kontrole

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebawem kontrolerzy mogą zapukać do naszych drzwi. Czego mogą dotyczyć prowadzone przez nich kontrole

O tym się mówi: Ten numer warto mieć pod ręką. Może okazać się wyjątkowo przydatny. Jak prawidłowo z niego korzystać