Jak przypomina portal "Pomponik", legenda TVP Bogumiła Wander od dłuższego czasu przebywa w specjalnym ośrodku, gdzie jest pod stałą opieką lekrzy i wykwalifikowanego personelu. Niestety stan Wander stale się pogarsza, o czym w ostatnim wywiadzie opowiedział jej mąż - Krzysztof Baranowski.

Stan Bogumiły Wander wciąż się pogarsza

O tym, że stan Bogumiły Wander nie jest dobry, wiemy od dawna. Legenda TVP zmaga się z chorobą Alzheimerem, która odbiera jej wspomnienia i możliwość samodzielnego funkcjonowania. Jakiś czas temu Wander trafiła do specjalistycznego ośrodka, gdzie może liczyć na całodobową opiekę ze strony personelu medycznego.

W rozmowie z "Faktem", Krzysztof Baranowski przyznał, że choć bardzo chciałby, żeby jego żona mogła wrócić do ich wspólnego mieszkania, to wątpi, że kiedykolwiek do tego dojdzie. Musiałby bowie znaleźć się lek na tę przerażającą chorobę. Ostatnio w rozmowie z tym samym tabloidem zdradził, jaki jest teraz stan jego ukochanej żony.

Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Super Reporter
Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Super Reporter
Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Super Reporter

Jaki jest stan Bogumiły Wander?

Krzysztof Baranowski przyznał, że choć Bogumiła Wander pozostała niezwykle rozmowna, choć teraz nie zawsze da się zrozumieć, co chce powiedzieć. Dodał, że lekarze wciąż powtarzają, że na tym etapie zaawansowania choroby, trudno spodziewać się poprawy.

"(...)w mojej ocenie można powiedzieć, że choroba się zatrzymała. Nie ma żadnej diagnozy, że będzie lepiej lub gorzej, po prostu trzeba czekać" - zdradził dziennikarzom "Faktu", dodając, że przez cały czas stara się dorabiać, żeby pokryć koszty związane z pobytem jego żony w specjalistycznym ośrodku.

Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Viva! Magazyn
Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Viva! Magazyn
Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Viva! Magazyn

Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie nie dojdzie do gwałtownego pogorszenia się stanu legendy TVP.

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesiania na temat stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Jeden z jego współpracowników zdradził, jak bardzo cierpi prezes

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dobre wieści płyną od rodziny Martyniuków. Zenek i Danuta mają powody do radości. O co chodzi

O tym się mówi: Biedronki ninja atakują w jednym z województw. Specjaliści ostrzegają owad jest niebezpieczny dla człowieka