Jak przypomina portal "Super Express", Danuta i Zenek Martyniuk doczekali się jednego syna. Niestaty ich jedynak nie zawsze był powodem do dumu. Nie jest tajemnicą, że Daniel Martyniuk dość często pakował się w kłopoty. Na swoim koncie ma rozwód i poważne problemy z prawem. Ostatnio jednak syn króla disco polo wyraźnie się poprawił. Nie słyszymy już o aferach z jego udziałem. Dobry wpływ ma mieć na niego narzeczona Faustyna.

Daniel Martyniuk zakochany

Zenek i Danuta nie mieli łatwo ze swoim krnąbrnym jedynakiem. Chłopak regularnie pakował się w kłopoty i różnego rodzaju afery. Ostatnio jednak, Daniel Martyniuk wyraźnie się uspokoił i ustatkował. Jeśli już się o nim mówi, to w kontekście plotek o rychłym ślubie z jego narzeczoną Faustyną, która ma mieć na niego zbawienny wpływ.

Faustyna jakiś czas temu pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, jaki dostała od Daniela. Można było zobaczyć też ich wspólne zdjęcia z koncertu Zenka, na którym pojawili się także rodzice wybranki młodego Martyniuka. Fotografie świadczą o tym, że relacje między rodzinami stają się coraz bliższe, co może znaczyć, że niebawem usłszymy o ślubie pary.

Daniel Martyniuk i Faustyna/Instagram @faustynaaj
Daniel Martyniuk i Faustyna/Instagram @faustynaaj
Daniel Martyniuk i Faustyna/Instagram @faustynaaj

Faustyna nie zawsze mogła liczyć na sympatię rodziców Daniela

Osoba z otoczenia rodziny Martyniuków zdradziła w rozmowie z "Super Expressem", że Zenek i jego żona nie przepadali dawniej za Martyną. Wszystko dlatego, że dziewczyna, podobnie jak Daniel, prowadziła dość rozrywkowy tryb życia. Dopiero niedawno zaczęli się do niej przekonywać, widząc, że zmieniła się i na lepsze zmienia ich syna.

Ponoć Danuta Martyniuk nie może się nachwalić wybranki syna. "Bardzo by chciała, żeby zawsze między nimi było tak pięknie jak teraz. Tym bardziej że Daniel w rodzinie ukochanej czuje się jak we własnej" - zdradziło źródło tabloidu.

Daniel Martyniuk i Faustyna/YouTube @60celine
Daniel Martyniuk i Faustyna/YouTube @60celine
Daniel Martyniuk i Faustyna/YouTube @60celine

Myślicie, że już niebawem dowiemy się o ślubie tej dwójki?

To też może cię zainteresować: Zadziwiająca trafność przepowiedni sprzed wielu dekad. Niektóre z nich podniosą ciśnienie kobietom

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące prognozy na nadchodzącą zimę. Czy czekają nas od dawna nie widziane mrozy

O tym się mówi: Biedronki ninja atakują w jednym z województw. Specjaliści ostrzegają owad jest niebezpieczny dla człowieka