Idealna rodzina, dobrobyt, dwójka pięknych dzieci. Rodzina to tylko przykład. To wtedy, w tej restauracji, usłyszałam plotkę, że mąż Soni przez całe życie miał związki na boku. To był długi związek, prawie druga rodzina i krótkie epizody.

Patrzyłam na szczęśliwe twarze małżonków i nie wierzyłam: „Zazdrośnicy plotkują”. Pamięć natychmiast wymazała mi tę nieprzyjemną plotkę z głowy i już o tym nie myślałam. A potem zmarł mąż Soni, Igor.

Mroczne tajemnice męża wyszły na jaw dopiero po śmierci

Wszyscy wspieraliśmy Sonię. Pomogliśmy jej się przygotować, pomogliśmy w organizacji uroczystości pogrzebowych. Na pożegnaniu było wielu ludzi, w tym tych, których Sonia nie znała.

Byli przyjaciele, koledzy, także dawni. Na uroczystości było mniej osób, byli bliżej, w tym samym towarzystwie, które ostatnio tańczyło na ich srebrnym weselu. Byłam dumna z tego, jak układnie zachowuje się Sonia, jak wspiera swoje dzieci.
– Zapłacę później – powiedziała.

A potem nagle widzę łkającą Sonię. „Nie mogła tego znieść” – pomyślałam. Ostrożnie do niej podeszłam, dobierając odpowiednie słowa, ale nie miałam czasu, żeby cokolwiek powiedzieć:
– Nienawidzę go – szlochała Sonia.

I jakoś nagle wszystko zrozumiałam. Przypomniało mi się, że widziałam na stypie kobietę, która opowiadała mi o przygodach Igora.
- Mówisz o Igorze? Poprosiłam tylko o potwierdzenie moich przypuszczeń.

Sonia pokiwała desperacko głową i zaczęła niewyraźnie opowiadać znane mi już plotki. Usłyszała to dzisiaj, teraz. Dlaczego ktoś miałby chcieć o tym głośno mówić? Sonia już się nie opanowała, tylko szlochała do końca obchodów. Nie zrobiła nic innego i pozwoliła wydarzeniu się toczyć. Wszyscy zareagowali na to ze zrozumieniem.

Sonia przyznała później, że utrata 26 lat małżeństwa wydawała się jej silniejszym ciosem niż utrata męża.
- Przez całe życie skrzętnie ukrywał swoje kobiety, dbał o nasz związek, a kiedy odszedł, zabrał ze sobą całe nasze wspólne życie, pozostawiając tylko oszustwo. Byłoby lepiej, gdybym wiedziała wszystko wcześniej, miałabym okazję coś wyjaśnić, poprawić. I miałabym okazję we wszystko uwierzyć. A teraz nie. Nienawidzę go - płakała. Współczułam jej bardzo, ale niczego już nie dało się zrobić.

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Ewelina Flinta wydała oświadczenie po sytuacji w TVN. Piosenkarka nie kryje emocji odnośnie tego, co się stało kiedy miała wystąpić na żywo

Sprawdź również ten artykuł: Małgorzata Foremniak zmaga się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Gwiazda musiała ukrywać dolegliwości podczas pracy nad planie „Mam Talent”