Jak przypomina portal "Pomponik", Adam Małysz już nie raz dał dowód tego, że ma wiele talentów i nie boi się podejmowć nowych wyzawań. Wielkie sukcesy odnosił w skokach narciarskich, na stałe wpisując się w historię tej dyscypliny. Potem, zdecydował się spróbować swoich sił w rajdach. Teraz przed "Orłem z Wisły" kolejne zawodowe wyzwanie. Jakie?

Adam Małysz i sport

Adam Małysz zyskał ogromną popularność i sympatię Polaków, dzięki sukcesom osiąganym na skoczniach całego świata. W swoim dorobku małysz ma 39 triumfów, 92 miejsca na podium. W jego dorobku są nie tylko kryształowe kule, ale także medale mistrzostw świata i medale olimpijskie.

Po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego, Adam Małysz postanowił sprawdzić się w rajdach. Aż pięciokrotnie brał udział w jednym z najtrudniejszych wyścigów - Rajdzie Dakar. Najwyższą lokatą, jaką osiągnął było 13. miejsce. Znacznie lepiej niż na Dakarze, poradził sobie na krajowym gruncie. Wygrał tytuł międzynarodowego rajdowego mistrza Polski i Czech w 2012 roku.

Pora na nowe wyzwania

Adam Małysz ma w swoim dorobku zawodowym funkcję dyrektora narodowej kadry skoczków narciarskich i kombinacji norweskiej. Od końca czerwca tego roku, piastuje również urząd Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. To jednak nie wszystko!

Okazuje się, że teraz, Małysz postanowił spróbować swoich sił jako felietonista. Jego teksty możecie przeczytać w magazynie EVO. Jak sam pisze, w swoich felietonach "opowiada swoją historię związaną z motoryzacją i nie tylko".

Jesteście ciekawi, jak z tym zadaniem poradził sobie Adam Małysz?

To też może cię zainteresować: Stacja TVN odpowiada na zarzuty Anny Wendzikowskiej. Co o oświadczeniu stacji sądzi sama zainteresowana

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: O znalezieniu takiego okazu marzy każdy grzybiarz. Zdjęcia zrobią wrażenie nie tylko na miłośnikach grzybów

O tym się mówi: Nowy obowiązek dla właścicili domów i mieszkań. Niewywiązanie się z niego, może nas słono kosztować. O co dokładnie chodzi