Jak informuje portal "Jastrząb Post", Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski postanowili przenieść swój związek na kolejny poziom. Zdjęcia fotoreporterów nie pozostawiając, co do tego najmniejszych złudzeń.

Związki Zbigniewa Zamachowskiego

Zbigniew Zamachowski ma za sobą trzy małżeństwa, z których żadne nie doczekało się szczęśliwego zakończenia. Ostatnią żoną aktora była Monika Richardson. Ich małżeństwo formalnie w dalszym ciągu trwa, choć rozstali się już sporo czasu temu. Aktor zdradził, że jednym z problemów była nadopiekuńczość jego partnerki.

"Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza" - powiedział Zamachowski w rozmowie z portalem "Plejada". Niedługo po rozstaniu Zamachowskich, w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że aktor spotyka się z koleżanką po fachu - Gabrielą Muskałą.

Zbigniew Zamachowski i Gabreila Muskała w spektaklu/YouTube @60celine
Zbigniew Zamachowski i Gabreila Muskała w spektaklu/YouTube @60celine
Zbigniew Zamachowski i Gabreila Muskała w spektaklu/YouTube @60celine

Para konsekwentnie nie komentowała łączącej ich relacji, choć zdjęcia robione im przez paparazzich stawiały sprawę dość jasno. Okazuje się, że związek Zbigniewa Zamachowskiego wkracza na zupełnie nowy poziom. Jaki?

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała podjęli ważną decyzję

Z doniesień "Super Expressu" wynika, że aktorska para postanowiła ze sobą zamieszkać. Ponoć Zbigniew Zamachowski wprowadził się do mokotowskiego mieszkania ukochanej. Paparazzi przyłapali aktora, jak wracał do domu ukochanej po pracy.

Przy okazji nie omieszkał wstąpić do pobliskiego sklepu, w którym kupił sobie nieco mocniejszy trunek.

Myślicie, że to faktycznie dowód na to, że Muskała i Zamachowski zamieszkali razem?

To też może cię zainteresować: Rodzina 14-letniego Patryka mierzy się z krzywdzącymi plotkami. Matka chłopca, który stracił życie z niewyjaśnionych przyczyn zabrała głos

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy należy spodziewać się powstania nowego województwa. Głos w sprawie zabrał sam Jarosław Kaczyński. Rozwiał wszelkie wątpliwości

O tym się mówi: Ważna informacja dla seniorów. Chodzi o podwójną emeryturę do końca życia. Ile wniosków trzeba złożyć