Jak przypomina portal "Interia", Andrzej Piaseczny jest jednym z jurorów w "Tańcu z gwiazdami". Nie jest to jedyny program, w którym możemy go zobaczyć. Ostatnio Piasek wziął udział w programie "To tylko jeden dzień", w którym gwiazdy mają okazję spotkać się z osobami z niepełnosprawnością. Spotkanie to, doprowadziło Piaska do łez. Artysta zdobył się przy okazji na szczere wyznanie.

"To tylko kilka dni"

Format "To tylko dni" polega na tym, że gwiazdy zamieniają się miejscem z opiekunami osób z niepełnosprawnością, poznając ich codzienność. W 5. odcinku Andrzej Piaseczny pojawił się u Kuby, 28-latka, który na skutek choroby nowotworowej stracił kość, w miejsce której, wszczepiono mu endoprotezę.

Było to bardzo emocjonalne spotkanie, które obfitowało w poruszające wyznania i to zarówno ze strony 28-latka, jak i samego Andrzeja Piasecznego. W rozmowie z Kubą, Piasek zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojego taty. Jest to temat, który niezbyt często poruszany jest przez piosenkarza publicznie.

Wiele miejsca poświęcał swojej mamie i otwarcie mówił o łączącej ich relacji. W programie "Starsza pani musi fiknąć" mówił o tym, że choć zwykle stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego, to miłość do mamy jest czymś, o czym nie wstydzi się mówić i czego nie zamierza ukrywać.

Wspomnienie o ojcu

Znacznie rzadziej Piasek mówi o swoim tacie. Wspomnienia, jakimi postanowił podzielić się z Kubą, były dla niego bolesne i mówienie o tym, wywoływało w piosenkarzu łzy. Przyznał, że to jego czuły punkt.

Muzyk zdradził, że jego tata zmarł na chorobę nowotworową. "Pamiętam, że jako dziecko czułem miłość ojca, on był i było fajnie" - powiedział Piaseczny. Dodał, że kiedy był nastolatkiem nie potrzebował ojca, a teraz żałuje, że nie dane mu jest poczuć "miłości ojca w dorosłym życiu". Nie ukrywał przy tym wzruszenia.

Andrzej Piaseczny/YouTube @TuWrocław
Andrzej Piaseczny/YouTube @TuWrocław
Andrzej Piaseczny/YouTube @TuWrocław

Zaskoczyło was wyznanie Andrzeja Piasecznego?

To też może cię zainteresować: Odszedł założyciel jednego z popularnych tygodników. Dziennikarz i polityk od lat budził kontrowersje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dorota Wellman podpadła widzom. Poszło o Piotra Kraśko. O co dokładnie chodz

O tym się mówi: Sekretny syn króla Karola III i królowej małżonki Camilli, domaga się udziałów w życiu rodziny. Diana miała wiedzieć o jego istnieniu