Jak podaje portal "Pomponik", ostatni czas Krystyn Loska mieszkała w willi swojej córki, Grażyny Torbickiej. Dziennikarce bardzo zależało, żeby jej mama była blisko. Mogła wtedy reagować, kiedy z jej mamą działoby się coś niepokojącego - tym bardziej, że mężem Torbickiej jest znany i ceniony kardiochirurg. Jeden z tygodników donosi, że legenda TVP zdecydowała się wrócić do swojego domu, co niespecjalnie cieszy Torbicką. Nie może jednak nic na to poradzić.

Dom Grażyny Torbickiej

Jakiś czas temu, Grażyna Torbicka i jej mąż przeniśli się do willi w Otwocku, gdzie życie płynie nieo spokojniej niż w gwarnej i tłocznej Warszawie. Choć życie w tej okolicy wydaje się być spełnieniem marzeń, to dziennikarka nie do końca cieszyła się z wyprowadzki. Oddaliła ją bowiem od jej mamy, która mierzy się z różnymi problemami zdrowotnymi.

Loska skarżyła się na problemy kardiologiczne. Okazało się, że legenda TVP cierpi na zespół takotsubo, któremu towarzyszy pojawienie się objawów przypominających zawał. W tej przypadłości Loska mogła liczyć na opiekę ze strony zięcia, który jest uznanym kardiochirurgiem.

Grażyna Torbicka, Krystyna Loska/ screen youtube
Grażyna Torbicka, Krystyna Loska/ screen youtube
Grażyna Torbicka, Krystyna Loska/ screen youtube

Grażynie Torbickiej udało się naówić mamę na to, aby przeniosła się do jej willi w Otwocku. Legendarna spikerka najpierw nie chciała o tym słyszeć, ale z czasem zdecydowała się przystać na tę propozycję.

Krystyna Loska zdecydowała

Jeden z tygodników donosi, że Krystyna Loska zdecydowała, że nie ma potrzeby dłużej mieszkać u córki i zięcia, decydując się wrócić do siebie. "Dobry Tydzień" wskazuje, że Loska czuje się samodzielna i takie życie jej odpowiada.

Niedawno Krystyna Loska dała się nawet przyłapać na załatwianiu sprawunków i prowadzeniu samochodu. Choć legenda TVP świetnie sobie radzi, to nie zmniejsza obaw jej córki. Ponoć Torbicka zapewniła, że kiedy tylko mama zechce znów u niej zamieszkać, przyjmie ją z radością.

Krystyna Loska screen: Youtube
Krystyna Loska screen: Youtube
Krystyna Loska screen: Youtube

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Dorota Wellman podpadła widzom. Poszło o Piotra Kraśko. O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyjątkowe nagranie obiegło media. Na ten widok wielu grzybiarzy poczuje ukłucie zazdrości

O tym się mówi: Odszedł założyciel jednego z popularnych tygodników. Dziennikarz i polityk od lat budził kontrowersje