Jak podaje portal "Interia", na facebookowym profilu Lubuskich Łowców Burz pojawiło się wyjątkowe nagranie. Widząc to, niejeden zapalony grzybiarz poczuje szybsze bicie serca. Wysyp, jaki został uwieczniony na wideo, faktycznie robi wrażenie. Zresztą, przekonajcie się sami!

Imponujący wysyp

Nagranie zostało wykonane przez Filipa Maršala z Czech. Na filmie widać las usłany rydzami - to widok, który niejednego grzybiarza przyprawi o szybsze bicie serca. Trudno jest nawet zliczyć grzyby, jakie widać na filmiku. Nie ulega wątpliwości, że do zebrania ich wszystkich potrzeba całkiem dużej ilości koszyków.

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że nagranie wywołało w sieci spore poruszenie. Wielu internautów nie kryło zachwytu w komentarzach pod nagraniem. Nie brakowało komentarzy, które w nieco humorystyczny sposób wyrażały zazdrość dla szczęścia, jakie spotyka naszych sąsiadów.

"Nie dość, że mają knedliki, dobre piwo, tani węgiel, to jeszcze rydze... Nie ma sprawiedliwości" - napisała jedna z komentujących wideo osób.

My też nie mamy powodu do narzekania

Także i wielu grzybiarzy z naszego kraju może się pochwalić się pokaźnymi zbiorami lub imponującymi okazami. W wielu miejscach Polski jesteśmy świadkami sporego wysypu. W ostatnim czasie z dużej ilości grzybów mogą cieszyć się między innymi grzybiarze chodzący po świętokrzyskich, czy podkarpackich lasach.

Obecnie w polskich lasach można natknąć się między innymi na podgrzybki, które osiągają nie tylko spore rozmiary, ale i imponującą ilość. W polskich lasach pojawiają się też między innymi rydze, które mogliście zobaczyć na nagraniu z Czech.

Grzybobranie/YouTube @Na Grzybach Gramy
Grzybobranie/YouTube @Na Grzybach Gramy
Grzybobranie/YouTube @Na Grzybach Gramy

A wy, na jakie okazy natknęliście się w czasie tegorycznych grzybobrań?

To też może cię zainteresować: Dorota Wellman podpadła widzom. Poszło o Piotra Kraśko. O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Danuta Martyniuk szczerze o powodach przejścia metamorfozy. Wiele kobiet zrobiłoby tak samo

O tym się mówi: Odszedł założyciel jednego z popularnych tygodników. Dziennikarz i polityk od lat budził kontrowersje