Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Jackowski od czasu do czasu wypytywany jest o prognozę pogody związaną z konkretnymi sezonami mającymi wpływ na nasze życie codzienne.

Jak wiemy, od pogody zależy wiele w obszarze naszych planów wypoczynkowych, czy zawodowych, dlatego też osoby jasnowidzące często pytane są o pogodę w okresie majówki, w czasie wakacyjnym, czy bożonarodzeniowym.

Czego możemy spodziewać się po zimowych miesiącach w 2022 roku?

Krzysztof Jackowski przedstawia na swoim kanale na YouTube swoje wizje i poczucia, które składają się w konkretne obrazy naszej przyszłości. Wiele z jego przepowiedni sprawdziło się w niezwykle wysokim stopniu, dlatego też jasnowidz często wypytywany jest o zimę 2022.

Możemy przypuszczać, że wielu mieszkańców Polski może bardzo interesować właśnie ten temat, gdyż według tego, jakie przepisy, ustawy i rozporządzenia rząd zamierza wprowadzić w życie lub już to zrobił, mają dziać się rzeczy, które mocno wpłyną na nasz dobrobyt, możliwość korzystania z ogrzewania we własnych czterech ścianach i grożą nam zamarzaniem podczas zimy.

Jak się okazuje, zimowe miesiące dotyczące roku 2022, według jasnowidza z Człuchowa mają być głównie deszczowe i nie okraszone mrozem - Nie myślałem o tym. Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku - zdradził dziennikarzom jasnowidz.

Przypomnij sobie: DODATEK WĘGLOWY TEMATEM NUMER JEDEN W POLSCE. WIADOMO, KTO MOŻE O NIEGO WNIOSKOWAĆ. NOWE KRYTERIA UZYSKANIA POMOCY FINANSOWEJ W ZAKUPIE OPAŁU NA ZIMĘ

Portal "Życie News" pisał również: PIERWSZA DAMA ZNALAZŁA SIĘ W NIEBYWAŁEJ SYTUACJI. ANNA KOMOROWSKA SPOTKAŁA SIĘ Z ZASKAKUJĄCYM ZACHOWANIEM W PRZYCHODNI. NIE WIEDZIAŁA WAŻNEJ RZECZY

Miejmy nadzieję, że niebawem dowiemy się konkretów związanych z poziomem mrozu w 2023 roku, którego styczniowe, lutowe i marcowe dni wliczane są do nadchodzącego sezonu zimowego i grzewczego. Ten ostatni szczególnie stoi pod znakiem zapytania, według słów niektórych polityków i medialnych przekazów!