Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Marta Kaczyńska stara się chronić swoją prywatność najbardziej, jak to możliwe. Choć obecna jest w mediach społecznościowych, to nie relacjonuje w nich każdej chwili swojego życia, koncentrując się głównie na publikowaniu zrobionych przez siebie zdjęć ciekawych miejsc i krajobrazów. Część tych fotografii pozwala podejrzeć, jak wygląda jej mieszkanie.

Tak mieszka Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska jest właścicielką trzech mieszkań. Jedno znajduje się w Gdynie, drugie w Warszawie, a trzecie w Sopocie. To ostatnie odziedziczyła po swoich rodzicach - Marii i Lechu Kaczyńskich. Marta Kaczyńska nigdy nie zaprosiła dziennikarzy do swojego domu, choć zdarza jej się zamieścić w sieci zdjęcie wykonane we własnych czterech kontach.

Marta Kaczyńska stawia na klasykę i elegancję. W urządzonych przez nią pomieszczeniach znajdziemy drewniane meble, utrzymane w ciemnej tonacji. Królują te o mahoniowym odcieniu, raczej tradycyjne. W salonie możemy zobaczyć masywny stół wykonany z drewna, a także krzesła, których nogi przyciągają wzrok zdobieniami.

W mieszkaniu Kaczyńskiej nie brakuje ciekawych dodatków. Na komodzie z witryną można zobaczyć przyciągające spojrzenie popiersie kobiety. W samej witrynie znajduje się spora ilość książek.

W pomieszczeniach nie brakuje flakonów ze świeżymi kwiatami, które wprowadząją do pomieszczeń koloryt. Kwiaty to nie jedyne barwne akcenty, jakie znajdziemy we wnętrzach mieszkań Kaczyńskiej. Dowodem na to są choćby żółte poszewki na poduszkach ustawionych na kanapie, czy obrazy wiszące na ścianach.

Kanapy i fotele utrzymane są w neutralnych odcieniach szarości, które świetnie współgrają z pozostałymi elementami wystroju.

Jak wam się podoba?

To też może cię zainteresować: Kobieta z "największymi ustami na świecie" wydała krocie na operacje plastyczne. Zapowiada, że to nie koniec

Zobacz, o czym jeszcze piasaliśmy w ostatnich dniach: Zarobki Jacka Kurskiego jako prezesa TVP to niebotyczne kwoty. Tylko nieliczni w Polsce mogą zobaczyć na swoim koncie takie liczby

O tym się mówi: Krzysztof Rutkowski nie zamierza odpuszczać. Czy to nie koniec jego udziału w "Tańcu z Gwiazdami"