Uznany za zmarłego z Północnej Karoliny wykazał oznaki życia na kilka minut przed pobraniem jego narządów. Cudowne wydarzenie miało miejsce po tym, jak odtworzono przy nim filmy z trójką jego dzieci w dniu, w którym jego rodzina zebrała się, aby się z nim pożegnać. Ryan Marlow (37) cierpi na infekcję listerią i jest hospitalizowany od kilku tygodni.

Lekarze popełnili błąd

Ryan jest hospitalizowany w Centrum Medycznym Baptystów Atrium Health Wake Forest, gdzie zdiagnozowano listerię, infekcję wywołaną przez bakterie, która zwykle pochodzi ze skażonej żywności. Lekarze ogłosili jego kliniczną śmierć mózgu 27 sierpnia, powiedziała jego żona Megan w transmisji na żywo na Facebooku.

Lekarze powiedzieli kobiecie, że jej mąż doznał „śmierci neurologicznej” w wyniku zapalenia mózgu, spowodowanego chorobą. Marlow jest wymieniony jako dawca narządów, co oznacza, że ​​był utrzymywany przy życiu tylko przez maszyny, podczas gdy poszukiwano biorców jego narządów.

30 sierpnia, rodzina pastora zebrała się w szpitalu, by pożegnać się po raz ostatni. Cudem jednak, w dniu, w którym miał umrzeć po odłączeniu od aparatury, mężczyzna wykazywał oznaki życia.

To jego siostrzenica widziała, jak poruszał nogami, gdy pokazano mu filmy z jego trojgiem dzieci, Levim, Olivią i Caroline. Jego narządy miały zostać pobrane zaledwie kilka minut później.

„Moje serce prawie nie mogło już znieść emocji! Zespół medyczny był tam, aby pobrać narządy. Powiedziałam pielęgniarce, żeby wszystko zatrzymała! Ryan został następnie przewieziony na tomografię komputerową, która ujawniła oznaki aktywności mózgu. Więc nie był martwy klinicznie, lekarze popełnili błąd”. Megan powiedziała na Facebooku, gdzie od początku dokumentowała walkę Ryana z listerią.

Kobieta zaapelowała do internautów, aby poszli do kościoła i modlili się w intencji jej męża o jego wyzdrowienie.

Jak informował portal „życie.news”: Niebywałe zdarzenie w Polsce. Dziadkowie stracili życie na miejscu, a wnuczek z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci ustalili przyczyny

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Małgorzata Rozenek-Majdan wytrwale przygotowuje się do debiutu w „Dzień Dobry TVN”. Gwiazdę wspiera dumny mąż. Czy poradzi sobie z wielkim wyzwaniem