Najpierw kraj obiegła informacja na temat zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka, który był znanym producentem filmowym i jednocześnie z mężem Agnieszki Woźniak-Starak, znanej wcześniej jako Agnieszka Szulim.

Trzecia rocznica śmierci producenta filmowego

Poszukiwania mężczyzny skończyły się bardzo ponuro, gdyż jego ciało zostało odnalezione w jeziorze Kisajno. Wiadomość o jego śmierci zaszokowała wszystkich, od tamtej pory sprawa ta nie znikała z nagłówków w tabloidowych.

Następnie głośno zrobiło się na temat pochówku Piotra Woźniaka-Staraka, którego szczątki złożono do grobowca na rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Fotoreporterzy zdołali uwiecznić ten dzień, co wywołało szereg pytań i spekulacji, gdyż do mediów wyciekła informacja, że Piotr Woźniak-Starak został poddany kremacji, natomiast na zdjęciach z uroczystości pogrzebowych wyraźnie widać było trumnę.

Sprawa została rozdmuchana do takiego stopnia, że 24 marca ubiegłego roku jeden z członków rodziny i uczestników tamtego pogrzebu usłyszał wyrok sądowy. Poszło o pochówek niezgodny z prawem, gdyż odbył się poza terenem cmentarza.

Minęły miesiące, zanim zmarły tragicznie Piotr Woźniak-Starak doczekał się pięknego mauzoleum, które mocno wyróżnia się wśród innych grobowców na Powązkach w Warszawie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez S G (@gracjola)

Budowla powstała w miejscu, w którym niegdyś znajdował się ozdobiony kamień. Teraz odwiedzający miejsce spoczynku Piotra Woźniaka Staraka witani są przez świeczniki wykonane na wzór konarów drzewa stanowiących rodzaj drzwi.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sebastian Giesse (@sabek1975)

Dach jest tak uformowany, aby przez wycięty znak krzyża padało odpowiednio światło słoneczne, rzucając kształt w wybranym miejscu. Mauzoleum na samym szczycie tuż nad wejściem opisane jest nazwiskiem zmarłego – Starak. Najnowsze zdjęcia grobowca można zobaczyć TUTAJ.

O tym się mówi: Wiedźma poda Ci mądrą wskazówkę dotyczącą sytuacji, która Cię martwi zgodnie z wybraną liczbą

Zerknij tutaj: Piotr Woźniak-Starak pozostawił po sobie ogromny majątek. Komu przypadła jego fortuna