Jak przypomina portal "Pudelek", niedawno Dominika Gwit postanowiła podzielić się ze swoimi wielbicielami radosnymi nowinami. Wspólnie z mężem zdradziła, że oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Aktorka promienieje szczęściem, a jej fanki nie mają wątpliwości, że w ostatnim czasie mocno straciła na wadze. Dominika Gwit postanowiła zdradzić, co stoi za jej chudnięciem.

Spełnione marzenie

W środę Dominika Gwit postanowiła podzielić się ze swoimi wielbicielami radosną nowiną. Zrobiła to, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie, na których widzimy ją wspólnie z mężem. On z czułością dotyka jej brzucha, a ona z dumą prezentuje zdjęcia rozwijającego się pod jej sercem maleństwa.

Aktorka nie ukrywała, że ciąża była ich wielkim marzeniem, które wreszcie udało się spełnić. Okazuje się, że poimimo stanu błogosławionego Dominika Gwit nie tyje, a chudnie. Fanki postanowiły dowiedzieć się, co kryje się za utratą wagi u aktorki. Jak odpowiedziała na to pytanie?

Dominika Gwit zdradza swój sekret

Dominika Gwit dość często w ostatnim czasie dostawała od swoich wielbicielek pytanie, jak udaje jej się w ciąży chudnąć. "A dzisiaj weszłam na wagę i okazuje się, że faktycznie, dzidzia rośnie, a ja chudnę" - przyznała Dominika Gwit, dodając, że nie stosuje żadnej diety odchudzającej, bo tych należy unikać w ciąży.

Zaznaczyła, że stara się jeść zdecydowanie więcej warzyw i nabiału, dostarczając swojemu maleństwu wszystkiego, czego potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Dodała, że efekt chudnięcia w ciąży dość często "u pacjentek z zespołem metabolicznym". Dominika Gwit przyznała również, że liczy na to, że uda jej się nie przytyć bardzo dużo w trakcie ciąży.

Dominika Gwit odpowiada na pytania fanów/Instagram @Dominika Gwit
Dominika Gwit odpowiada na pytania fanów/Instagram @Dominika Gwit
Dominika Gwit odpowiada na pytania fanów/Instagram @Dominika Gwit

Zaskoczyło was to, co zieje się teraz z ciałem Dominiki Gwit?

To też może cię zainteresować: Niedziela 14 sierpnia może przynieść niebezpieczne zjawiska atmosferyczne. Gdzie należy spodziewać się ich wystąpienia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Podwyżki cen coraz mocniej dają się Polakom we znaki! Paragony wyższe o kilkadziesiąt procent nawet w dyskontach. Niezadowolenie społeczne rośnie

O tym się mówi: Ceny gazu najwyższe w historii. Embargo wprowadzone na rosyjski węgiel pociąga za sobą konsekwencje