Jak podaje portal "Plotek", fani Wiktorii Gąsior nie kryją niepokoju o swoją idolkę. Uczestniczka programu "Hotel Paradise", od jakiegoś czasu mierzyła się z szeregiem przykrych dolegliwości zdrowotnych. Wizyty u lekarzy i kolejne badania pozwoliły postawić diagnozę. Sympatycy Gąsior nie kryją obaw.

Wiktoria Gąsior ma problemy ze zdrowiem

Wiktoria Gąsior dała się poznać widzom, występując w popularnym programie "Hotel Paradise". Dała się zapamiętać, jaka uczestniczka, która kilkukrotnie wracała do programu, co nie przysporzyło jej specjalnej sympatii uczestniczek show.

W programie nawiązała relację z Miłoszem, jednak ich związek nie okazał się, specjalnie trwały. Wiktoria Gąsior nie ukrywała, że udział w programie sporo ją kosztował. Był dla niej na tyle obciążający psychicznie, że zmuszona była skorzystać z pomocy specjalisty.

Ostatnio jednak znacznie mocniej dały się jej problemy ze zdrowiem fizycznym. Towarzyszył jej ból i dolegliwości, których przyczyn szukała, udając się do kolejnych lekarzy.

"Bóle w ciele, które mi towarzyszyły, traktowałam tylko i wyłącznie jako efekt ciężkich treningów. Nie wiedziałam, co mi jest i szukałam pomocy" - wyznała Wiktoria Gąsior w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Diagnoza

Diagnoza, jaką usłyszała Wiktoria Gąsior, mocno ją przeraziło. Okazuje się, że zapadła na boleriozę i to jej najgorszą odmianę, która atakuje stawy oraz układ nerwowy. Przyznała, że dowiadując się tego, z jednej strony towarzyszył jej lęk, z drugiej radość, że wreszcie wie, co jej doskwiera.

Przyznała, że podjęła się leczenia metodami niekonwencjonalnymi. Zapewniła, że jest w dobrych rękach. Zaufała kobiecie, która pomogła jej cioci w uporaniu się z tym samym schorzeniem. Nie traci nadziei, że będzie dobrze.

My też życzymy Wiktorii Gąsior szybkiego powrotu do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Cezary Żak poniósł konsekwencje swojego zachowania. Czy kara jest wystarczająca

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Goście Jarmarku św. Dominika nie mogli uwierzyć w ceny w strefie gastronomicznej. Wielu odwiedzających zrezygnowało z zakupu. Inflacja sięga daleko

O tym się mówi: Ewa Farna zamieściła w sieci wyjątkowe zdjęcia dzieci. Artur rośnie jak na drożdżach! Całą uwagę fanów gwiazdy skradła mała Ella na rękach dziadka