Jak podaje portal "O2", chyba nie ma nikogo, kto choćby raz nie trafił na tzw. "mistrza parkowania". Jest to tym bardziej irytujące, kiedy mamy okazję obcować z jego umiejętnościami na co dzień. Pewien mężczyzna miał już dość i zdecydował się wkroczyć do akcji. Znalazł niecodzienny sposób na danie mu lekcji. Zresztą, przekonajcie się sami.

Lekcja parkowania

Na osiedlach miejsca parkingowe są na wagę złota, tym bardziej, że przybywa samochodów. Niestety nie wszyscy liczą się z innymi i dają popis, jak nie należy parkować. Tak było w przypadku mężczyzny, którego sytuację opisał "The Sun".

Parking/YouTube @Drivers Ed Zone
Parking/YouTube @Drivers Ed Zone
Parking/YouTube @Drivers Ed Zone

Jeden z samochodów zajmował nie jedno, ale aż dwa miejsca. Jedna z osób postanowiła zareagować i w jasny sposób dać "mistrzowi parkowania" do zrozumienia, co zrobił źle. W tym celu zostawił mu za wycieraczką rysunek instruktażowy, w którym pokazał jak trzeba i jak nie należy parkować.

I tak najpierw widzimy trzy poprawnie zaparkowane auta, mieszczące się w wyznaczonych liniach, z dopiskiem "właściwy sposób parkowania". Pod spodem znalazł się rysunek przedstawiający zastaną sytuację z autem zajmującym aż dwa miejsca parkingowe. Przy tej części znalazł się dopisek "tak zaparkowałeś. Musisz się bardziej postarać".

Kartka za wycieraczką/The Sun
Kartka za wycieraczką/The Sun
Kartka za wycieraczką/The Sun

Zdjęcie rysunkowego upomnienia opublikował w sieci przechodzień, który zaznaczył, że nie jest właścicielem pojazdu, a jedynie zobaczył tę zaskakującą wiadomość i postanowił wykonać jej zdjęcie. Być może w ten sposób inni pokuszą się o refleksję, czy zawsze parkują tak, jak powinni.

A wy, co sądzicie o takim sposobie zwrócenia uwagi sąsiadowi, która ma za nic innych?

To też może cię zainteresować: Nadal nie ma informacji na temat tego, co spowodowało katastrofę ekologiczną na Odrze. Dlaczego dochodzenie trwa tak długo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Opozda zabrała głos w sprawie zarzutów stawianych jej przez Antka Królikowskiego. Padły wyjątkowo mocne słowa

O tym się mówi: Ostrzegawcza przepowiednia siostry Łucji dos Santos. Przekazała pilną wiadomość Polsce