Jak przypomina portal "Goniec", Małgorzata Maier była jedną z uczestniczek pierwszej edycji programu "Big Brother", która wystartowała w 2001 roku. Udało jej się dotrzeć do finału, choć ostatecznie nie wygrała. Dziś nie ukrywa, że żałuje swojej decyzji o wzięciu udziału w reality show. Z jakiego powodu? Ja dziś wygląda jej życie?

Pierwsza edycja programu "Big Brother" w Polsce

W 2001 roku widzowie w Polsce mieli okazję oglądać na antenie stacji TVN pierwszą edycję programu "Big Brother". Format i rozmach, z jakim był przygotowany, z miejsca podbił serca polskiej widowni, podobnie jak ówcześni mieszkańcy domu Wielkiego Brata.

Małgorzata Meier, która doszła do finału nie ukrywa, że żałuje swojej decyzji o wzięciu udziału w programie. Uczestnicy pierwszej edycji zapewne nie spodziewali się, jak dużą popularność zapewni im udział w reality-show.

W rozmowie z "Onetem" Meier przyznała, że po zakończeniu programu przez miesiąc była zmuszona udawać, że nie ma jej w domu, bo pod nim czekały tłumy ludzi, żądnych autografu. Najgorsze było jednak to, że jej życie odwróciło się do góry nogami.

Jak przyznała, nie mogła wrócić do dotychczasowej pracy. Jak wyjaśniła, nie była to kwestia tego, że do głowy uderzyła im woda sodowa, ale dlatego, że "gdziekolwiek się nie pokazaliśmy, zbierało się zbiegowisko i nie dało się normalnie pracować".

Małgorzata Maier/YouTube @BigBrother Wielki Brat
Małgorzata Maier/YouTube @BigBrother Wielki Brat
Małgorzata Maier/YouTube @BigBrother Wielki Brat

Czym dziś zajmuje się Małgorzata Maier?

Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata, Małgorzata Maier przez jakiś czas współpracowała z mediami, będąc gospodynią programów o tematyce wnętrzarskiej. To zainspirowało ją do otworzenia firmy, która zajmowała się wykończeniem wnętrz.

Obecnie zajmuje się jednak czymś zupełnie innym. Otworzyła Maier Ceramic i tworzy ceramiczne dzieła, które zachwycają.

Śledziliście poczynania uczestników pierwszej edycji "Big Brothera"?

To też może cię zainteresować: Anna Mucha nie narzeka na biedę. Aktorka znana z „M jak Miłość” pochwaliła się luksusami w mediach społecznościowych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ochroniarz księżnej Diany zabrał głos w sprawie konfliktu między księciem Williamem i Harrym. "Udzieliłaby Harry’emu rad"

O tym się mówi: Pogoda w Polsce znów może narobić poważnych szkód. Gdzie spodziewane są burze