Jak przypomina portal "Jastrząb Post", od dłuższego czasu relacje między księciem Williamem i jego młodszym bratem pozostawiają wiele do życzenia. Wielu sympatyków brytyjskiej rodziny królewskiej nie może pogodzić się z tym, że tak bliscy sobie bracia, niemal zupełnie zerwali ze sobą kontakt. Głos wsprawie konlfliktu synów księcia Karola zabrał ochroniarz ich mamy - księżnej Diany.

Księżna Dina w rodzinie królewskiej

Księżna Dina stała się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej za sprawą małżeństwa z księciem Karolem. Niestety to małżeństwo od początku nie zapowiadała szczęśliwego i długiego życia małżonków. I choć ślub Karola i Diany wielu określało jako bajkowy, ich małżeństwo było dalekie od ideału.

Największą miłością księżnej Diany byli jej synowie: książęta William i Harry. Wiele rzeczy robiła z myślą o swoich pociechach. Starała się pojawiać na szkolnych zawodach, w których brali udział i poświęcić każdą wolną chwilę. Z pewnością nie byłaby szczęśliwa z tego powodu, że jej synowie praktycznie w ogóle nie utrzymują ze sobą kontaktu.

Harry, William / screen yt
Harry, William / screen yt
Harry, William / screen yt

Ochroniarz księżnej Diany zabiera głos w sprawie konliktu między jej synami

Ochroniarz księżnej Diany odniósł się do rozłamu, jaki nastąpił pomiędzy jej synami. Jest on przekonany, że księżna Diana z pewnością podjęłaby się mediacji między swoimi pociechami, pomagając im rozwiązać problemy, jakie między nimi narosły.

"Udzieliłaby Harry’emu rad, których wydaje się teraz brakować" - powiedział Ken Wharfe w rozmowie z magazynem "Hello", dodając, że księżna ludzkich serc z pewnością byłaby dumna z synów i chętnie spędzała czas z nimi i swoimi wnukami.

Księżna Diana/YouTube @Real Stories
Księżna Diana/YouTube @Real Stories
Księżna Diana/YouTube @Real Stories

Myślicie, że księciu Harry'emu i Williamowi uda się naprawić swoje relacje?

To też może cię zainteresować: Anna Mucha nie narzeka na biedę. Aktorka znana z „M jak Miłość” pochwaliła się luksusami w mediach społecznościowych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Czy Marta Manowska zniknie z jednego ze sztandarowych programów TVP

O tym się mówi: Pogoda w Polsce znów może narobić poważnych szkód. Gdzie spodziewane są burze